Takže za 9 rokov Skytoll zinkasoval pre seba v priemere 90 mil.ročne teda doteraz cca 800 mil. Eur. Teda za to čo si Pociatek a spol previedli do daňových rajov by sme postavili úsek s Višňovym v oboch profiloch 2x alebo celú R2 Zvolen- Košice. Predstavte si autobusovú spolocnost ktorá má náklady na predaj cestovných lístkov 60% tržieb a je s tým spokojná. Hovorkyňa má síce pravdu že vedenie NDS je už nové, ale vedenie vládneho Smeru zostalo to isté.


