Vyborny postreh!!!
Vyborny postreh!!!
:-)))mozno to bol niektory z dvojnikov Putina,ale vazne-mas pravdu-logika tych skrabakov je uboha.
Redakcia Pravdy uz zverejnila ospravedlnenie? Za lzivy a spekulativny clanok:-)))
Ktory bez overenia prevzala z Bildu.
+++++ to je absolutne fakticke!
Ten stat dostali zidia od USA a vtedajsich silnych europskych krajin. Slovensko v r.1993 vzniklo demokratickym procesom rozdelenia Ceskoslovenska. Izrael vznikol instalaciou a darovanym uzemim-od vtedajsich velmoci. Velky rozdiel.
Vsimla si si,ze napisal: "...mojim sukmenovcom"?
Tento clovek nazval dehumanizacne a rasisticky palestinsku matku-citujem ho "vrhne mlade". Prirovnava ju k zvieratam-u nich sa pise...vrhne.
To si fakt nikto nevsimol???!
Uzivatel s identitou PRESTON,dalej este potom idu jeho nasledujuce myslienky-citujem ho "moslimsku chamrad uplne vyhubit"...
Je to tak. A aj pri tej genocide sa prejavuje ich vypocitavost a kalkulacia...
K Bezakovi nemam nic,je mi celkom lahostajny.
V debate Spozabukakuk "vyautoval" dvoch debilov:-))
Ach ty teoretik-modifikujes si holu realitu a rad sa o tom rozpisujes. Ale nevadi-dalsi,co strati iluzie o slabom Rusku.
Tento clanok,portal Politico a vyhrazanie sa Cine-vsetko je neuveritelne trapne a komicky absurdne.
???novinara...to si vydedukoval z mojej predoslej reakcie-fascinuju ma ta nechapavost a neschopnost porozumiet-to nemozes zahrat,to je originalne "ty":-)
Aha:-))
Mozno si pan mysli,samozrejme skromne,ze pise mienkotvorne nazory.
+++++
vyborne sumarizovane...simon 22
Zahucalo...v hlave-az sem to pocujem-hlava byvaleho bankoveho uradnika a tankistu:-)))
+++++opät vdaka za info!
Celkom uplne nemam cas sledovat vojensko-takticke posuny.
Obrana sa pod systematickym tlakom na viacerych miestach sype. Zacinajuci "domino efekt", ked kocky valaju dalsie a dalsie.
Necuduj sa emco-je to len prejav rozstelovaneho mozgu-on to chronicke,nevie si pomoct...trochu si ulavuje pisanim:-)))
Juraj,aspon nejake naznaky vtipnosti ma,no ty si jak dietne suchare.
Cital si niekedy Charlesa Bukowskeho?
Vezmi jeho knihy a priuc sa trocha,ako sa to robi. Trenujes anglictinu,tak mozes potrenovat:-))
Odporúčame