V Cesku mame 2 najlacnejsie modely na trhu. Uz som o tom tu pisal skor,v sekcii "Auto".
Dacia a nejake cinske holatko-su obe tesne nad hranicou 400 000:-)
Ak chcete nieco nove,pre rodinu-nachystajte si od 0,5 do 0,8milona ceskych penazi:-))
Priemerne platy strednej triedy su 3krat nizsie,nez v Nemecku,ci Francuzsku. A to este nemci donedavna dotovali elektromobily-z dani obyvatelov celeho statu,cize statneho rozpoctu:-)
Do reakcii nepiste nieco o jazdenkach,lebo sa venujem tematike novych vozidiel...

