Sledujem ludi,ktori si nekladu servitky na usta a maju prehlad.
S p. Podolayom som videl velmi prinosny rozhovor na jednej nemenovanej platforme pre dezolatov. Ocenujem jeho otvorenost a erudovanost. V niecom mi pripomina J. Rajchla,tu v Cesku. Alebo Uhrika u nas.
Trumpovej exekutive sa daria ksefty pre zbrojarov USA s EU. Naopak na Ukrajine straca uranove a litiove bane. Cina ho uzemni pri clach. Rozhodne Spoj.Staty v ulohe hegemona oslabuju v globalnom meritku. Europu maju podchytenu:-))

