Prispievatel "stalbert" nepouzil frazu "rusky nador" nahodne. Dalsi prejav rasizmu a xenofobie v tomto priestore.
Prispievatel "stalbert" nepouzil frazu "rusky nador" nahodne. Dalsi prejav rasizmu a xenofobie v tomto priestore.
Konkretne pan Rutte sa vyhrazal vojenskou eliminaciou Kaliningradu.
Mrkva...sikovne prekrucujes,ale si priehladny/predvidatelny.
Vidim jasne rasisticky status od uzivatelky "Zaza"...
Je treba objektivne popisat aj propagandu z opacnej strany...neslo by to? Jednostranne spravodajstvo je pre inteligentneho citatela nudne,ale vyhovuje antiruskym fanatikm,ze pan zurnalista Caplovic?
...komentar naplnuje vsetky pravidla platformy a ludskej slusnosti,takze nie je dovod na odstranovanie-ze?
...palenk-paranoju by som nepodcenoval,lebo je sprievodnym javom dalsich problemov ludskej duse:-)
:-)))presne-rezervovany suchar,bez najmensej stipky humoru
cacok
:-))je to kolosalny inteligent(...ako koloseum pisal aj blogy)
Vies,co je "Faustova" zmluva? Zmluva s britskou vladou.
A diky uz dopredu,za vsetky urazky,ktore mi venujes-servitky pred usta si nedavaj:-)))
...tradicne-predosly komentar si ulozim do printscreenu(hoci vsetky pravidla a parametre stanovene platformou su dodrzane...). Vieme,aka je prax:-))
simon22
Bavis ma. V dobrom zmysle-bavi ma citat analyticky mysliacich ludi.
Na vcerajsej tlacovke bola vtipna situacia...tusim az dvaja zurnalisti sa ohradili,ze oni NIE su plateni ziadnymi britmi:-))a ja tymto "pesiakom" zurnalistiky verim! Pesiaci su plateni iba redakciami,ktore ich na Ficovu tlacovku poslali.
Ine je to s majitelmi medii-typicky priklad je dennik N. Funguje v Cesku,aj na Slovensku. Majitelia istych medii operuju s rozpoctom,kde je kalkulovany sponzoring. Siete neziskovych organizacii napr.v Cesku ziskavaju dotacie aj od statu. Nasledne aj vdaka tymto peniazom,neziskovky mozu priamo ovplyvnovat pracu istych medii...
V Cesku existuju napr.zvlastne prepojenia-neziskovka "Clovek v tisni", alebo "Milion chvilek",s ich aktivitami je horlivo prezentovana v CT24. Na Seznamu. Denniku N...najviac priestoru dostavaju medialne utoky zamerane proti opozicii v Cesku. Pri kauzach koalicie su servilni a tolerantni. Takto by to fungovalo na Slovensku,ak by Smer prehral...
"...aj Ty,Brutus?"
Nie,adminko-ak sa Ti to zda urazlive,tak vzdelavaj sa v historii-je to podla dobovych svedkov autenticka replika slov rimskeho cisara,ked dostal dykou do tela.
Vyzera retro a je to retro. Ziadne digitalne displaye,ako maju hi-tech masiny. Analogove ciferniky,ciste linie a chromove doplnky. Ako transport v case do 70-tych rokov.
Je to mala kubatura. Mal som predtym BMW 650 a tato japonska gejsa ma menej. A je fakt etericky lahka-len 140kg. BMW malo okolo 180kg. Je to motorka na kochanie a pokojnu jazdu. Divokych jazd som si uzil v mladosti dost.
...a zmontovat motorkara po havarii zase dohromady? To nie:-)
Nezazil som vaznu havarku,ani nechcem zazit.
Vdaka:-)kupu si musim rozmysliet.
Japonske zeny sa mi pacia,ale poslusne zeny nie. Lepsie ked je zena svojrazna osobnost s vlastnym rozhodovanim...ani poslusna,ani rozkazovacna.
Mas pravdu v tom,ze volby budu tesne. Cas ukaze.
A v Cesku sa chystaju o 2mesiace-vari sa tu poriadny gulas sudnych sporov proti opozicii a BITCOIN kauza Dona Pabla s peniazmi z trestnej cinnosti sa zufalo upratuje...
Brehy 1
Na uvod Ta pozdravim a idem reagovat-ta garancna,pravne nezaväzna dohoda,na ktoru Fico bol prinuteny pristupit sa potom zmeni na zdrap papiera. A bude so Slovenskom "poupratovane"!
Natlak,vydieranie a podraz...
Ano,pytas sa opravnene a prave toto je najviac desive na Ursule,jej eurokomisii a HLAVNE na tych frakciach europoslancov,ktori opakovane zvolili Ursulu a ta si vybrala svojich novych nohsledov,do jej druheho obdobia...
Asi chcem dodat jedno.
Ti ludia zo Zapadneho sveta tzv politickych elit,ktori neustale omielaju rusku hybridnu vojnu,ti su najviac pokrytecki+zakerni-oni pouzivaju rozne spinave praktiky zasahovania.
Tak nechutnu fotku som snad este na tejto plarforme nevidel:-)))
Odporúčame