"A co navrhujes,mame sa Rusom vzdat bez boja?"
V uvodzovkach je citacia,ktora ma nasmerovala k napisaniu blogu. Rozoberme si tu rozvitu vetu:
-a co navrhujes...autor asi ma svoju utkvelu predstavu,ze ma riesenie hrozby z Ruska,tou predstavou je zbrojenie. Pyta sa na alternativny navrh.
-mame sa Rusom vzdat bez boja?...z toho mozeme usudit,ze autor chce bojovat a tuzi byt poriadne vyzbrojeny.
Paneboze:-))aky zmysel dava nejaka ofenziva ruskeho pesiaka na Slovensko? Alebo Cesko. Ved po zuby ozbrojena Ukrajina je narocny problem pre Putina. Rusi to sice na UA zvladnu,NO na Europu si bodaky nebrusia.

