Niektore produkty inkluzivneho vzdelavania by ani do skolskej budovy nemali vstupit Tzv. "Osobitne" skoly mali svoj vyznam a zmysel. Priroda totiz robi prirodzenu selekciu...
Niektore produkty inkluzivneho vzdelavania by ani do skolskej budovy nemali vstupit Tzv. "Osobitne" skoly mali svoj vyznam a zmysel. Priroda totiz robi prirodzenu selekciu...
Asi tak uboziacky humor,aki prejavovali colnici vo Svajciarsku,ktori mali asi 1kg potvrdeni a certifikatov k dispozicii a napriek tomu mi v Baseli nozom rozrezali ochranne balenie liekov pre Svajciarsku firmu a tvarili sa ako Juro na fotke...
Jim Morrison hovorieval : "Nikto to tu neprezije" Trochu cynicke a nihilisticke.
Maj sa fajn🌹👍
...pod mojim blogom mas este odkaz. Vlastne 2:-)
A idem si pozriet Perkovica-mozno je tiez dezolat,ked CTK ho zaskatulkuje:-))))
Ja mam na niektore zalezitosti pamät ako slon. A slon je na Zemi zviera,ktore nezabuda. Myslim,ze aj delfini su na tom podobne:-)
PARIZANKA
:-))ahoj-samozrejme-som rad,ked debata funguje,ja si nemozem Alenku pamätat,lebo sa tu pohybujem asi 5rokov.
Na jednej platforme v Cesku sa uz motam od r.2015 a osobne poznam blogerov/ky.
Dokonca vznikli aj nejake milostne afery,lenze gentleman nevyzradza...hehe.
Segregovany Vyvoleny Hamburger👍👍😜
A paci sa Ti empatia Norska voci Breivikovi? Ved ani polovnik tak nestriela,ako na ostrove Utoya strielal on!
Empatiu pre nebezpecnych sociopatov odmietam. Preto-dozivotie pre Cernaka. Preto-sudny proces s Matovicom a jeho odsudenie(...asi nerealne). Preto-ak prehovori niektory clovek zapojeny organizacne do usmrtenia Lucanskeho,tak tvrde tresty(zatial neprehovorili,lebo mlcanie im chrani zivot). Zucastneni sa boja viac o ten zivot,nez väzenia.
Velmi na to spoliehaju!
Mojimi ocami-tu bude dolezite,ci Babisove ANO vytvori koaliciu,aby vytvorili vladu. Inak ma Fiala sancu nieco pozliepat.
Osobnostne sa mi pozdava "Stacilo". Je tam potencial-je otazne,ci sa mozu pridat k babisovcom:-))Dosiahli by spolocne az na 40% poslaneckych kresiel.
Spehovanie,archivovanie je zvratenost. Spolu s udavacstvom,ktore je pre takeho cloveka logicke...
Ja dnes prajem horuci a prijemny vikend. Vcera bolo komicke,aku paniku predviedli riaditel a vyssi managment nasej firmy. Pri Black Oute sa dokonca aj zacali radit so zamestnancami,ktori maju roky skusenosti a vyznaju sa tu. Este rano im davali len tupe povely:-))
Brehy 1
Uz davnejsie si spominam,ze odvadzanim pozornosti na par tyzdnov dobiehajucej vlady v r.2020 sa mnohi zastancovia Matovicovho rezimu ohanaju. 2020 bol rok plny neskutocnych,az bizardnych zvratenosti!
"What about Pelle"
Nehnevaj sa rubbeler,si fakt chytry/nie hlupy oponent-nemusis odvadzat pozornost-acehentizmus?:-))
Dost,ze je maly,este mu aj Iran znizil pocet vojakov. A Israthell sa zameral terorom na atomovych vedcov Iranu:-)
Pssstt,potichu-je to Donald T.
Je agent Krasnov a bude v scenari najnovsej Bondovky.
Odporúčame