Ja vemi ocenujem taketo informovanie!
Samozrejme viem,kde mame s medvedarom zasadne polemiky-napr.tema "medved". No to je malicherne v porovnani s dnesnym stavom v medzinarodnej politike.
Pripominam-do r.2020 som byval flegmaticky ignorant voci politickemu dianiu:-)Dnes mam solidny prehlad.

