Popletko,nie si nahodou komplikovany:-))))
Trefa:-)
Vyraz "popletko" je podvedomy a charakteristickym uvodom bol aj pri pouziti alternativnych identit.
Tradicne zdravim aj druheho brava-Vy dvaja mate spolu pekny vztah...
trezedman...6:29 nasho SEC,v Arizone asi vcera vecer...
Specialne ma uputalo to neochvejne(99%) ludi na svete veri,ze Iran ma znicene jadrove zariadenia! Malo-ja si myslim,ze 101% ludi z celeho sveta doveruje neomylnej,chirurgicky presnej operacii,ktora preventivne zachranila planetu pred atomovou hrozbou Iranu.
P.S ozvali sa aj dakovne hlasy od pana Rutteho-kolonoskopickeho odbornika
+++++ pre mna tiez nove slovo,v anglictine je asi ekvivalentom slovo "massive"
To sa vobec necuduj,lebo pan palenque ma az nadpozemske/Titanske vedomosti,preto s nim obycajna ludska bytost nemoze polemizovat(videli sme blog o Titanicu a diskusiu). Jeho drviva argumentacna prevaha je neprelomitelna!
Litium sa vzdaluje americkym financnym zralokom a tazobnym spolocnostiam:-)
Pozdravujem:-)
Prave som docital tento blog-fakt vela pozoruhodnych info.
Normalny pracovny den redakcie-hoaxy a spekulacie. Dehumanizacia Ruska a manipulacie. Niet sa za co hanbit:-)
A preto nezabudni...slamaukravina. Aj bez NATO:-)))))
Aj ja Ta milujem zlaticko. A toho druheho brava tiez.
Tvoj oddany fanusik.
...len treba dodat ze uz sa viaceri idioti ozvali k tematike-su to tradicni oportunisti,ktorych bloger irituje
Bud ferro vsak pokojny-novy zachvat zbrojenia je iba politikmi podpisany a pre verejnost posväteny biznis zbrojarskych korporatov,no nejde im o 3svetovu vojnu,len o cast z dani Europanov.
Po farmaceutoch si chcu vziat soj "kus kolaca".
Ursula a jej SMS. Rutte a jeho amaterske herectvo. Strach virusom. Strach z Ruska. Vakcina je sloboda. Zbrojenie je mier...
+++++veru casto zdielam ferrove myslienky
:-))aj v prepisovani z cestiny urobia chyby-nie iba dnes,ale pravidelne,heh
K tomuto sa vratim zase vecer,bez autocenzury,ale dodrzim pravidla-na druhy den uvidim,co vycistia.
Takze,podla legendy uvedomelych antirusov,vstupil uz davno Donald do sluzieb spravodajskych sluzieb Ruska. Dostal krycie meno Krasnov(chichihehehaha). A vypracoval sa az tak ze dnes ho vychvaluju do nebies.
LSD bolo slabym odvarom-tito musia frcat na inom materiali.
sebastien
Nie je. To by by bolo prilis jednoduche s nim. Postihnuty je inak,ale o tom sa tu nesmie pisat.
"Rozstelovany Software" ma.
Odporúčame