:-))porcos,hulvatstvo mas zakodovane v DNA
:-))porcos,hulvatstvo mas zakodovane v DNA
Neuveritelne absurdity su zaroven aj zabavne...agent Krasnov a podobne. Viliam,Viliam:-)
:-))ale ma najlepsich expertov!
Mimo realny usudok. A dnes sa k nemu pridal s jeho abstraktnymi predstavami Caplovic:-))
Chapem to,preto tu citam viac kvoli debatujucim,ktori su rozumni a nieco vedia.
Novinarske clanky su k nicomu,ale pod nimi nieco je.
Logicky uvazujte novinarski babraci-ak chcete hypoteticku reakciu Ruska a Putina,tak musite sa vcitit do myslenia "nepriatela" asi takto nejak Vam zadarmo poradim;citajte...
-operacny postup v pohranici Kurskej oblasti je uspesny a invazne jednotky boli eliminovane v okoli Sudze
-stale realnejsie je uzatvorenie Pokrovska,preto je kontraproduktivne dat cas Ukrajine na logistiku posil a logistiku
zasob materialu
-systematicky postupuju dalsie frontove akcie v inych regionoch
Preto neskorsie vyjednavanie o MIEROVOM stave je urcite realne,ALE nie podsunute a strategicky nevyhodne primerie.
Tento motiv transformacie novinarskych spekulacii na ich vysnivanu modelovanu realitu o reakcii Putina a Lavrova:-)
Ono to takto v pragmatickej diplomacii nefunguje.
Medialny amaterizmus v praxi...
Text autorizoval veduci oddelenia zahranicnych udalosti.
Sledujem tento web a porovnavam si ho so zahranicnymi nezavislymi komentatormi a zurnalistami. Tento veduci pise dohady a domnienky pre niekolko desiatok tisic ludi,v malom state. Fakty a logika zaplakali dnes...
Pre porovnanie: kvalitni nezavisli zurnalisti pouzivaju logiku a kriticke myslenie. Dohady a domnienky iba doplnkovo. A sledovanost ich relacii v anglictine je v stovkach tisic sledovatelov. Pri monitoringu komentarov v ich spravodajstve, je vidiet komentujucich z Europy,Ruska aj Spojenych statov. Azia aj obcas Afrika. Interakcia z celeho globalneho sveta.
Jednoducho-preto ja dostavam lucidnejsie informacie z inych zdrojov v angl.jazyku. Tu najdem mix dohadov a spekulacii,aktualne tento clanok.
kurachovo
Vdaka,lebo skutocne ctim nadhlad,nie som v ziadnej politickej strane,nepracujem pre ziadnu stranu konfliktu.
Samozrejme vlastizradca:-)
Ideologicky kolaborant,kremelsky agent...som bloger a vitam aj primitivne nazory o ovladnuti Europy a sieti spionov. Indoktrinovany oponent je zabavny,usmevny-nech sa paci-reagovat dalej...kerle.
Merci:-)aj ja zdravim do Slovenskeho Pariza.
...na okna sa uz neda pozerat:-))asi v aprili umyjem!
Andrej uz dnes druhy clanok:-))
Rusko bude v Europe. Rusko zautoci. Sme vo vojne.
Vsetky tri vety su uplne hlupe a iracionalne. 3roky predsa dostavame objektivne a vyvazene spravodajstvo o nedostatku rakiet Ruska.
Maju predsa straty cca 850 000(zdroj-objektivny a vyvazeny dennik Pravda).
Nemali cipy,tak kradli z domacich spotrebicov. Putin bol uz pred 3rokmi vazne chory a jeho dvojnici boli uz prepracovani z tej dvojnickej lopoty! Nechapem,preco Putin este zije!
Preto vidim v teorii "Rusko v Europe" velke rozpory,v elementarnej logike
Ja normalne hltam a verim kazde jedno slovo. Majstrovska zurnalistika,brilantny rozbor a ako vzdy najlepsi experti z najlepsich,nezavislych institutov.
Predpovedam velku karieru autorovi.
Som velky fanusik parodie.
:-))nechaj palenkara rozvijat jeho teorie. On vlastne robi zabavnu parodiu skutocneho situacneho stavu-tvariac sa seriozne. A co je tiez smiesne pre mna,je ta upäta suchoparnost...
Vcera som sa aj ja kvalitne dezinformoval na Telegrame. Napr. o pripravach,planovani a logistike pri akcii "potrubie".
Ista paralela s Trojskym konom tam je. Lstou a sikovnostou ziskate vela a protivnik este viac strati.
Tematiku Vestfalskeho mieru a nasledneho vyvoja Europy v dalsich storociach,to rozobera aj Kissinger v jednej z jeho posl.knih. Jeho vizie nemam rad,len treba priznat jeho vyraznu inteligenciu-sice v sociopatickej postave Velkeho manipulatora.
Jeho hypotezy vzdy smerovali k usporiadaniu sveta pre potreby hegemonie USA.
Zaujimavy fakt. Skuseni zurnalisti-Anka Zitna,Petr Bohus,Jana Bobosikova(je ich v Cesku a Slovensku ovela viac),zacali uspesne vlastne projekty. Mohol by som menovat vela dalsich,len nechcem byt zdlhavy.
Dalej je zaujimavy generacny uhol pohladu na zurnalistiku. Velke media sa zahltene mladsou generaciou,ktora nema problem s bulvarnym,prvoplanovanym stylom prace. Tito mladsi zufalo potrebuju zarobit peniaze a nejaka profesna etika ich nezaujima. Robia povrchnu,ale aktivisticku robotu...fuj!
Odporúčame