Dnes vecer si pozriem osvedceny kanal na Telegrame a necham sa kvalitne dezinformovat:-)o potrubnej akcii RF.
Dnes vecer si pozriem osvedceny kanal na Telegrame a necham sa kvalitne dezinformovat:-)o potrubnej akcii RF.
Mam osvedcenych ludi na informacie.
Podaju relevantne fakty,bez skreslovania. Su to nezavisli zurnalisti,ani Ruski,ani Ukrajinski. Spravy velkych medii v Rusku nesledujem. Ale nie som v rozpore s uvazovanim o upadku bojovej moralky Ukrajiny. Defenziva a straty zivej sily to logicky prinasaju.
Co sa tyka hodnovernosti,tak Ukrajinska strana je uplne nerealna.
:-)))dane a smrt su nevyhnutne...tento cynicky humor by bolo vhodne doladit muzikou,ale zase skoda celeho vlakna-cenzor je horlivy.
J.D. Vance ma potencial stat sa lidrom republikanov,pred dalsimi volbami...
...a co sa snazia skrabaci naznacit citatelovi? Citatel ma vlastny a bude mat vlastny nazor,to neznamena,ze si nepozrie tieto clanky,lebo mna zaujimaju obsahy debat viac,nez novinarske tliachanie...
Blog s nazvom Jarne upratovanie, tiez je ciastocne o voj.operaciach v pohranici,cistenie okupantov pokracuje.
Informacny chaos maju len byvale mienkotvorne media byvaleho hl.prudu.
Ludia,ktori si vedia najst samostatne ine zdroje,tak su informovani dobre...
Trapne ticho,treba sa teda po precitani zasmiat?
Aby nebolo malo,tak k tym Nobelovkam by som mu prihodil aj Oscara:-)
:-)))tento tomu naozaj doveruje
Ak nepride rozklad EU,tak pride naopak rozklad v spolocnosti a to napriec jednotlivymi statmi.
To nepisem ako predstavu,vidim realnu hrozbu pre obcanov.
Presne! Len mozny odchod Americanov mozno zmeni tu zakladnu na len Europsku zakladnu??
:-)))krajne pravicovy a prorusky. Novodoba inkvizicia-asi treba aj takeho kandidata upalit(tu upozornujem ludi bez zmyslu pre humor,ze je to absurdne nadsadenie).
A uplne som zabudol,ze kandidatovi pomohol Tik-Tok.
Ad absurdum zamienka.
Ano!
Je maskovany krasorecnenim o progresivnej Europe a demokratickych hodnotach; ktora krajina v Europe zase udava trend?
Nic prekvapive-je to zase Nemecko.
Do blogu som uz nevpracoval tematiku lekcie z pokory a diplomacie,ktoru vyfasoval herec v Ovalnej pracovni. A mimochodom-tie vulgarity,ktore v rustine vyslalo jeho podvedomie smerom k J.D. Vancemu,tak tie zaznamenali citlive mikrofony. Neboli vyslovene nahlas,ale chrapuna zradila mimovolna strata kontroly emocii. Bolo to pocut:-)
Tie vydavky-vakcinacia a jej nakupy,teraz expiracia...likvidacia. Green Deal vydavky-tema na dlhocizny blog a debatu pod nim. Migracia...vydavky kvoli diletantskej ochrane hranic a legislative...
Vydavky na zbrojenie. Vsetko ma spolocneho menovatela,tym je brnkanie na struny strachu a hrozby.
Spocitajme si zbytocne vydavky,ktore su podmienene atmosferou vystrasenia labilnej verejnosti. Europska verejnost je z medii a soc.sieti skutocne labilna. Reality show,facebok,pocitacove hry zaplienili ludom kriticke myslenie a nechaju sa vodit za nos. Europske politicke elity su vyustenim tohoto mentalneho upadku obyvatelstvs...
Ruzove okuliare robia svet krajsim:-))a deziluzia bude o to drvivejsia...nech sa paci.
Odporúčame