Presne tak Mia007.
Si vystizna👍
Ja mam vo zvyku nebrat vazne fanatikov,preto poprosim o kvalitnu terapiu-absurdna komedialnost-hlavne ked je autor skolopevne presvedceny,ze je moralne ukotveny. Chronicka rusofobia je zavaznym postihnutim;mentalna invalidita...
Volnym prekladom prvej vety- s radostou by sme neockovanych vylucili zo spolocnosti,dehumanizovali a urazali.
Ma to paralely s nutenim isteho etnika,aby sa oznacovalo hviezdou na kabatach(30-roky-Nemecko)...
Progresivci a liberali su nositelia najvyssej mudrosti...sektarskej,hehehe.
Dalsi clovek,ktory nenavidi ludi,no co uz-vzdelanejsia a slusnejsia elita spolocnosti.
Uz dlho si vsimam tieto symptony psychopatickeho osobnostneho nastavenia. Ma to aj Shutz napodobne.
Ako ten hnus prezit?
Pre takeho ynteligenta mozem urcite doporucit borovicku...na zdravicko:-)))
Nie so oponent,ale pis faktograficky. Nie Pardubice,ale Hradec Kralove. Ja zijem v tomto regione. Takze Hradec.
Inak komentar je aj mojim nazorom.
Napodobne-prajem fajn vikend. A asi sa dalsie strany spoja proti ADF,lebo maju strach z pronarodnej strany...
:-))to je tak depresivne,ze Fico je respektovany diplomat v Pekingu. V Moskve. V USA. To je nervy drasajuce pre slnieckarsku komunitu...
Moj doveryhodny dezolatsky nezavisly zurnalista,ktoreho kvoli cenzure radsej nemenujem,ten potvrdzuje medzinarodny kredit nasho premiera.
Simecka zlyhava. Jeho strana dokaze dostat nejakych ludi na namestia a je to malo. Pomahaju ako vladzu tiez byvale mienkotvorne media(s aktualnou doveryhodnostou zhruba 25-30%dospelej populacie).
PS vsadza na emotivnu nenavist voci premierovi,ale na prevrat je to MALO.
...celkom strucne-ved zo zvysku Ukrajiny ktoru Rusko uz necha na pokoji sa da ziskat a doviezt do Ameriky fakt slusny zisk,tak preco zbytocne zivit skrachovany projekt demokratickych babkovodicov komika?
Napodobne,inspiracia je vzajomna. V USA s prichodom Trump Team pravdepodobne zoslabne vplyv institucie v Langley a siet externych spolupracovnikov,ktoru pouzivali v Europe sa pretrha. Nova exekutiva na tom pracuje. Preto nase Slovenske protesty nemusia mat dostatok dalsej podpory. Preto aj tu v Cesku rastie skutocny strach o peniaze. Napr. org. "Clovek v tisni" je mimovladka,ktora uz moze stratit pritok financi. Republikansky prezident je viac obchodnik,nez "atomovy bombarder".
Postupne ozivenie spolocnych diplomatickych stretnuti,lebo Rubio a Lavrov aspon urobili prve kroky. Urcite Rusko len tak nezastavi uspesne operacie rychlo. Niektore musia dojst do ciela-Pokrovsk,aj vycistenie uzemia pri hraniciach-Sudza spolu s dedinami. Do narucia si Rus a American nikdy nepadnu,staci ak skrotia militantne chute niektorych lidrov v Europe:-)
Mozny predpoklad,preco?
Na jednej strane maska slusnosti,na strane druhej vypustny ventil na chorobnu zlost?
100%usudok mas. "...cizaci chteji vytahat z lidi penize..." Citoval som to z vraj dezinfo sceny:-))
Spolu s Francuzmi a Skandinaviou si nechali vytvorit No Go zony.
Merkelova zasiala a je cas zberu urody. Dalsia generacia bude este nebezpecnejsia. A zit v Nemecku,Francuzsku bude bezpecnostnym rizikom...
Kiez by si mala pravdu. Cele vedenie eurokomisie je dosadene podporou frakcii liberalnych a progresivistickych kartelov medzi europoslancami. Preto bola SMS kseftarka zvolena opät. Prisla zaryta rusofobka Kaja Kallas a trochu sa celkovo tie EU elity obmenili. Jedine odstupenie od podmienok Green Deal a skutecne prakticke riesenia migrantov s potencialom zlocinnosti,moze zachovat uniu. Skor vsak bude lepsi rozklad tohto deviantskeho centralizmu. Emisne vypalne za domacnosti a za auta inak mozu ruinovat ludske existencie.
Normalne sa pokusaju pripravit restrikciami na obcanov o nehnutelnosti.
:-))matovicovska technologia-napise niekto iny a on vydava material za vlastny.
Odporúčame