Ja som sa tak zdesil,to snad nie je mozne:-)Aj Kaja Kallas zostale v pomykove.
Ja som sa tak zdesil,to snad nie je mozne:-)Aj Kaja Kallas zostale v pomykove.
Zdesenie bolo citit:-))ved iba Vance prehovoril-nie je to plochozemecky,dezolatsky rusomil?hehehe.
No ale nie je(uz nezartujem).
Hlavne v sucinnosti s neochvejnou podporou medii.
Mentalna uroven PS+Olano je nizka. PS vsak vdaka Matovicovi stratilo volby 2020 aj predcasne v.2023,lebo im kradli volicov,hoci su to spolocne "antifico" orientovane strany.
Len PS sa citi byt kvalitnejsou sektou:-)))
Trvaly mier je nemozny na tejto planete!!
:-))teoreticky je mozny vo filozofii lavidu
Je mi sympaticke,akym sposobom uvazovania pracujes👍
...dodatok-Stalin bol nebezpecny psychopat a to bola minulost-treba ho prepajat s Putinovou erou?
Alebo Trumpa prepojit s Nixonom a Vietnamskymi genocidami. To by bolo zaslepene uvazovanie.
:-))nieco vies,sledujes dianie,len ta ZLOST Ti prave nepomoze. Lybia,Syria,ani Ukrajina neboli Trumpove,ani Vanceove zalezitosti. Viem,kto bol Clinton,Bush mladsi,Obama, Biden. Vzdy je poznat podla copywrightu,ze dostavas "zvysene otacky...
Nemam v oblube Ameriku celkovo a zaroven sa nemusim tak zavzdusnovat:-))Ty si normalne nasponovany a myslis si asi,ze nikto iny nema vedomosti. Ja viem,coho boli schopni amici. A co urobis-kolektivnu vinu hodis za minulost na J.D. Vance?:-)
Dnes je nedela,den relaxu-nejdem vela komentovat,no chcem este raz vyslovit respekt pre J.D. Vance. Mne priblizne podobne nazory odstranuju uz par rokov a robia tak plosne v celej Europe. V nedavnom blogu som pisal o Irovi(Unbroken Man),ktory je na platforme "jútjúb" a rovnako kritizuje nekontrolovanu migraciu.
...no a mame spolocne viacere temy-J.D. Vance, Unbroken Man a Strange Uncle. Tym naznacujem nadej pre zastavenie progresivizmu,zelenej hysterie a migrantskych problemov. Nadej existuje...
Ano,elity okolo Layenovej sa budu snazit skodit danovym poplatnikom,co prave pises v zavere komentara. Ved aj uplatnovanim realizacie Green Deal sa snazia ziskat emisne vypalne za neekologicke domy a neekologicke auta.
Riadia to sociopaticke osoby.
Postupuju pomaly,ale systematicky-drony ich nezastavia,dron je spotrebny material,ukrajina ich ma dost,no ziva sila ubuda. Kisingera respektujem,hyperbolou sa da povedat,ze bol vynimocne vzdelany a prefikany nepriatel. Ale zase jeho poucky nie su neomylne...
9:53
Ten Sikorski-spominam si,ked komentoval sabotaz Nord Streamu.
A k dnesku-ruska hrozba? Ved podla medialnych informaci je ich armada v rozklade,cipy v raketach zapinaju zmykanie,lebo su z praciek,niektore z mikrovlniek. Aka hrozba,ked ukrajinci maju minimalne straty a kontinualne postupuju.
To,ze je pred rozpadom,to je Tvoje emocne zelanie a je nezlucitelne s realitou. Rusofobia postihuje kognitivne funkcie.
Rad vidim pod takym jednoduchym mojim blogom prinosne a rozumne nazory. A kto je oponentom,nech reaguje tiez.
Ano! Do Hradca mam asi 40km a na sever-do hor asi 25km,smer Polsko. Do Prahy dorazim za 1,5hod a do Olomouca za 2hod. Male provincne mestecko,ale uz to nejdem konkretizovat:-)
:-)))mas specificky humor-hufnice Zuzany,tanky a rakety boli preposlane...na srotovanie!
Este je zavcasu. Tu,pod Orlickymi horami sme mali -10. Na umyvanie okien si pockame 2 mesiace,ale na jar sa vzdy tesim!
Pod tymto osvietenym zurnalistickym expertom by ludia nemali vobec debatovat,alebo nech nastavia filter LEN na pritakavanie.
Pretoze musia vela odstranovat,po par hodinach je polovica nazorov prec.
Desiva bezmocnost.
Odporúčame