Toto zlostne individium sa zameriava na osobne urazanie a grobianske nadavky. Nesuhlas prejavuje agresivnym utocenim...
Objavilo sa "to" aj pod mojim vcerajsim blogom.
Toto zlostne individium sa zameriava na osobne urazanie a grobianske nadavky. Nesuhlas prejavuje agresivnym utocenim...
Objavilo sa "to" aj pod mojim vcerajsim blogom.
Tulsi Gabbard uz som sledoval a poznam jej niektore verejne vystupenia. Ma pravdu a Trump si vybral schopnu kolegynu. Projekt Ukrajina bol projektom uz demokratickej vlady Obamu,oziveny bol za Bidena,ale teraz uz bude otvorena cesta k vyjednavaniu.
+++++
Tak veru,casy vynasania zo zivych kauz pre dennik N skoncili a dochodca z Kosic zbytocne spekuluje:-)))
Nie je tu ani 20 prispevkov. Spolocensku mienku odstranovanim nezmenite. Bez sance:-))
+++++ domino
Ano,tolki nedoverujeme mediam byvaleho hlavneho prudu,no to je hrozne-tito Slovaci!
Ahoj mila NinaR. Ostavam zit a pracovat,ale v PU a okoli som bol pred 2tyzdnami-prekurit dom. Na vikend. A na jar zase treba pokosit zahradu,aby tam nebola dzungla:-)))nemam to az tak daleko domov.
To by si sa cudoval,ale o gruzinskych strelcoch som vedel. Koordinoval ich jeden obcan juuuesej:-))
malinova
Vdaka za monitoring z opacneho tabora,lebo mne sa ich uz fakt nechce sledovat. A bloger ferro ich monitoruje a dakujem za moj usporeny cas...nemyslim toto sarkasticky,no v dobrom zmysle...
Fico ma svoje chyby. V sumarizovani jeho prace vsak v mojich ociach prevlada spokojnost.
Pozrime sa na Nemecko napr. Progresivisti sa zlepili so zelenymi a nejakou obdobou nasho KDH. Zaoberali sa aktivaciou Green Deal,problematikou pohlavi a inkluzie v skolstve. Riesili nespravne migracne problemy a sankcionovali Rusko.
Podme do Francuzska napr. Dost podobne ladena vlada a prezident. Podobne problemy s migrantami,atd.
Uz aj o Irsku sa v poslednych tyzdnoch viac dozvedam-nezvladnuta migracia,progresivisticke vedenie,atd. Skandinavci detto.
Mojou viziou je-podobny politicky styl Orbana aplikovat aspon ciastocne na Slovensku. Maximalne uprednostnovat NASE zaujmy,nie zaujmy eurokomisie. Ved to su centralisticke zasahy eurobyrokratov,aby jednotlive staty Vychodnej Europy prinutili k submisivite. Preto eurokomisarov tak irituje Madarsko a preto ich coraz viac irituje Fico. Radsej by tu mali ovladatelnych a slepo poslusnych-tak sa prezentuje Ceska vlada. Fico=velke NIE progresivcom.
Poziare v Pacific Palisades boli zalozene na viacerych miestach...ziadna polovica Californie nevyhorela.
Best56 zjavne trpi na klimaticku uzkost:-))
Autor redakcneho clanku takto robi informacne skreslenie.
Veru tak-smrdi to skreslenou propagandou...
Teraz budu urazeny:-)))
Odporúčame