Ironia bude,ked Trump s Putinom,ich ministri a vyjednavaci "vypnu" komika.
Ironia bude,ked Trump s Putinom,ich ministri a vyjednavaci "vypnu" komika.
Treba sa zasmiat po precitani?
Prvy plan bol asi pokus o humor?
Nie. Admin o nom vie a pokojne ho toleruje. Jeho hulvatstvo je pre debatu "vhodne":-))
:-)))Este tak 100 000rusofobnych Poliakov,ktori sa chvastaju,ze maju silnu armadu...
Prvym odstavcom som prekvapeny-lebo je realisticky napisany. Je to pragmaticke.
V druhom odstavci je dobry sarkazmus o krasnom zelenom svete:-)Green Deal story:-))
On ma jedno stastie,ze ho tu toleruju.
To bude uzasne,az niekto pride o iluzie:-)
Tu filmovu muziku mam velmi rad,bol to MAESTRO!!
Ano-zvlastne a mozno aj filtracia podla nasmerovania vulgarnosti a urazky.
Od ktorej identity je odoslana a komu je ta vulgarita urcena.
To,co je okamzite a rychle,to je samostatny algoritmus.
To,co je prec poslane s casovym odstupom,alebo az zajtra je zvycajne nahlasene...
Je to zvlastne,ze vlakna,kde je uplne strapneny,tak tie vlakna odchadzaju do...
Skvela praca.
Smutne bolo,ze na tzv.umrtia na covid pisali smrtelne zapaly pluc u starych ludi. Tiez zlyhania srdca. Dalsou pricinou boli aj prechodene chripky,ktore zlomili imunitu starych ludi s pridruzenymi chorobami. A do kolonky "pricina umrtia" nalinkovali covid.
Ahoj PARIZANKA:-)
No toto ma prekvapilo a dakujem!
Skusim bez linku,iba navigacne pre Teba; Thin Lizzy-Whiskey InThe Jar,1973.
Je vela verzii tejto skladby. Svetoznama je od kapely Metallica. Skusme retro od Thin Lizzy?
Stvanica. Ale medialna.
A jeden taky stvac dnes vydal tento dakcny clanok.
Segregovany Vyvoleny Hamburger
+++++
Ty radsej opisuj uryvky z Wiky. Ked to zverejnis,tak mozes nadobudnut silny pocit neomylnosti:-))
Vies co je nesikovny a kostrbaty humor,po ktorom spolocnost zostane v trapnom tichu:-))?
Odporúčame