jaronpb
Pri tejto debate s lavidom som nazorom blizko Tebe. K tej Tvorivej spolocnosti...pre mna je to chora ideologia. Dolezite by bolo poznat ich sponzoring-tok penazi.
Ked si pozries moj blog "Dezolat na navsteve",tak ten dej sa odohral v P.Bystrici:-)pisem to ako drobnu kuriozitu.


