+++++
Mas Elena moj respekt a uznanie za niektore blogove texty. Aj za sumarizovanie informacnych zdrojov,aj za vlastne kriticke myslenie o falosnej a pokryteckej politickej korektnosti. Slovensko a Cesko moze byt stastne za to,ze tito emigranti preferuju zazemie a materialne benefity v Nemecku,Francuzsku,Svedsku...ze sme neatraktivna lokalita pre ich komunity. V zapadnych statoch uz dosiahla dospelost aj tretia generacia pristahovalcov z Turecka,Severnej Afriky.
Coskoro bude dospela druha generacia pristahovalcov po tzv. "arabskej jari"...z Tuniska,Lybie,Egypta,Syrie,Iraku a Afganistanu.


