1,5dietata na zenu? V budach,s plechovou strechou,v osadach to bude aj 5na zenu. Desiva demografia.
1,5dietata na zenu? V budach,s plechovou strechou,v osadach to bude aj 5na zenu. Desiva demografia.
Podebatoval by som aj so psychopatom-neber si to osobne:-) Hulvatsky prejav od teba ma neprekvapi.
Na rozdiel od prvoplanovitosti primitiva,ja vidim komplexne,zabudol si na Lipsica a jeho pavuciny.
Podla grafiky v ikone k nicku je toto urcite slusny,lepsi clovek. Jeho pohrdanie dezolatmi ho stavia do lepsej casti spolocnosti. Kvalitnejsia socialna vrstva-zltomodre symboly a neochvejna podpora. Vyjadrovanie hulvata v krcme,asi insignie PS.
Shutz...kvicanie neockovanych svin=potlesk. Hunka v kanadskom parlamente=potlesk. Ursula s nakupom cez zaciernenu zmluvu+textove spravy=potlesk...skratka lepsi ludia!
Mala, 5-milionova krajina nemusi byt totalne servilna mocenskym strukturam EU a NATO. Sucasna vlada ma slabe stranky,som jeden z volicov,nie so vsetkym spokojny-moja nespokojnost je specificka. Sudnictvo,prokuratura,vysetrovatelia policie. Nepotrestane matovicovske zlociny organizovanej skupiny...
K tym studentom sa vratim-az sa hypoteticky(2027) ujme moci PS s Demokratmi Nada,v koalicii SAS,potom pragmatickejsi studenti precitnu z iluzie.
Stratime kontakty a diplomaciu s Ruskom+Cinou. Bruselsky centralizmus nas zhltne ako zakusok.
Nasledky,po takej vlade budu devastacne.
Dokonca predcia roky matovicovske,roky blazna:-))
Bloger a komentujuci tu popisuju realitu. Dominoefekt ukrajinskej obrany. Tiez to sledujem a chlapi...mate prehlad.
Dochadzaju peniaze,stryko Sam zatvoril penazenku a odvratil sa od UA:-))
Nebezpecne su Spojene Staty. Pomohli a organizovali prevrat proti Janukovicovi. Pomohli v ukrajincoch vyvolat antirusky fanatizmus. Bola to era prezidenta Obamu,viceprezidenta Bidena. Tam su korene a pociatky dnesneho stavu. O opevneniach a zapadnej vyzbroji uz som pisal v suvislosti s liniami na Donbase...si strategicky analfabet,ked nechapes coho bol Pokrovsk sucastou.
Tiez mas uplne zly usudok o pocte mrtvych-vyrazne horsie cisla maju zltomodri. S odstupom casu sa vratime k nasej debate. Budem zvedavy potom,az relevantne zdroje potvrdia cisla strat. Nezabudni na dnesnu polemiku. Pride cas...
Europski politici sa boja hrozby...nesledujes vyroky tvojich etalonov moralky a demokracie? Merz,Macron,Starmer,Von Liar. Stale dookola...ruska hrozba,zase prekrucujes realitu? Rusi nechcu dalsie podrazy(Minsk1,2). Vies co vyhlasila Merkelova-k tymto dohodam?
A co je pozoruhodne-podla toho,co pise celkovo v debatach-je sam so sebou velmi spokojny.
Vystihla si to.
Komplexnost vlastneho poznania ziadna,puntickarska osnova textu vzorna. Potrpi si na upravu. Obsah je plny bezcenneho frazovania...
Izrael cakaju vnutorne nepokoje. Nie vsetci obcania su stotozneni s politikou vlady. Ortodoxni chcu zit mierovy zivot,nechcu do armady. Ani arabska cast izraelskej spolocnosti sa uplne neprisposobi.
Ten stat ma buducnost plnu umierania. A bolesti.
Tebe sa sionizmus paci?
A odpoviem-putinizmus je floskula nepriatelov Ruska. Ja vidim v ruskej spolocnosti chyby a nedostatky.
Zavaznejsie problemy vidim v Europe. Europa sa transformuje k horsiemu. Imigraciou,ktorej pomohli americke dobyvacne vyboje. Klamstvami o klimatickom ohrozeni,vojnovymi chutkami politikov a s tym suvisiacim zbrojenim. Genderovymi nezmyslami.
Rusko,Cina a cely BRICS budu silniet a Europa slabnut. Netvrdim to len ja-dezolat,je to nazor ekonomov aj odbornikov(...nie progresivne indoktrinovanych.
Hypoteticky-v tvojej primitivnej makovici ja kazde dieta z Gazy podradnym tvorom a este hypoteticky-v spravnej dobe a na spravnom mieste by si bol idealnym dozorcom v zalari,ktoreho by velitelia posielali mucit ludi,clovek s takou bezcitnostou v DNA je na to najvhodnejsi.
:-))ano!
My nie sme Moldavsko!
Uz sa objavilo vela videi,ktore si chvastajuci sa vojaci sami natocili. Chovaju sa ako nadludia...
Doplnok-Niet lepsieho sposobu,ako starym dobrym ludskym mozgom poznat historiu,zemepis,politicke pomery a mysliet v suvislostiach. Chapat priciny,ktore vyvolavaju nasledky. Kritickym myslenim. Neustale rady od "umelej" mnohych ludi len ohlupnu.
Uplne umelu nezatracujem,ale uzivat s rozumom,striedmo.
Tento pojem je total tabu,je nedotknutelny,pre jeho jednosmernu mantinelovu mysel je nepripustny!
Samostatnym premyslanim v suvislostich tento bloger nic nevytvori. Rukopis umelej inteligencie je viac nez signifikantny. Je jasny. Umela inteligencia je niekym "nakrmena". A je rozdielne fungujuca-podla politickej+geografickej lokality. Ta,ktora je stvorena v tzv. "zapadnom svete", ta vychrli informacnu exploziu o Rusku.
Rusko vykresli umelina subjektivne a zaujato-to pouzije tento bloger...
A bloger potrebuje skatulkovanie,schemu clanku. Musi to mat sformatovane,kalibrovane,nasledne potom povazuje tuto myslenkovu umelinu za argumentacny text. Jeho psycholog by mu mohol poradit,pomoct.
On to snad berie vazne? Tak seriozne uz teraz-mam 106. A na dnes stacilo...
Odporúčame