Dron napr. moze pomoct Horskej sluzbe,pri hladani nestastnikov. Vojakom na celom svete vsak bolo hned jasne,ze dokaze spustit presne granat...alebo kamikadze utok na tank.
Tieto vecicky zmenili cast vojenskej strategie.
Dron napr. moze pomoct Horskej sluzbe,pri hladani nestastnikov. Vojakom na celom svete vsak bolo hned jasne,ze dokaze spustit presne granat...alebo kamikadze utok na tank.
Tieto vecicky zmenili cast vojenskej strategie.
Niekam sa vytratil uzivatel "agresivna vojna",tak ho pozdravuj-tatramatka.
Takze si dronova operatorka pre vyhradne mierove ucely-fotky a videa.
To je dobre pouzitie👍
Pockaj si na koniec a potom na neskreslene informovanie o poctoch strat. No som skeptik,nedokazes to prijat.
Rusi straty maju. Ich ucinnejsie delostrelectvo a raketove zbrane+prevaha dronov vsak sposobuju nasobne vyssie straty u protivnika.
Tychto sliedicov je tu viacej.
Pokojne ma urazaj dalej a budem rad,ked vlakno zostane viditelne pre vsetkych citajucich.
10 000 je Pokrovsk spolu s dalsim operacnym priestorom. Sucet. Odhad blizko reality...
Musela by si vediet premyslat o tom,ze nejde o rozlohu. Cely system opevneni na Donbase bol budovany cele roky. Bude zniceny. Aj s technikou. Aj s neustale prisunovanym personalom do Pokrovska.
Tak to je v najlepsom poriadku,ked sa rozpadne,tak Europa uz nemusi zbrojit-ruska hrozba sa rozpadne. Len ci tuto teoriu Jakuba pochopi aj Merz,Macron a Starmer. Vsetci opakuju rusku hrozbu,hehehe.
Nie vsetci citatelia toto skonzumuju:-))))
Pravdepodobne s pomocou anglicanov a za ticheho prizerania svedskej,danskej pobreznej straze,lokalita je nedaleko od pobrezia a nebola vybrana nahodne...
Tak aj teba sem "prevelili":-))
Stojite proti sebe a obaja ste len hulvatski primitivi. Nie som zastanca ukrajincov. ALE oni nedochnu. Zomieraju.
A väcsina z nich tam nejde z presvedcenia...ti uz sanminuli.
Hlavne uvazuj logicky. Kto to urobil naozaj.
A kto bude obetny baranok,pre verejnost.
Tak si to aj dnes ujasnime. Opakovanie...podmorske potrubia diverzne poskodili specialisti s dobre vybavenymi plavidlami a ich rodna rec je angl.
Ziadna Andromeda-mala rekreacna jachta s malou posadkou nadsenych amaterov. Tato fake verzia odklana pozornost inym smerom. Media spolupracuju na tom.
To si ziada vysvetlenie. Zumpou urcite myslis SME napr.
Tam ja pisat nemozem,lebo som nevzdelany dezolat a nezdielam ich rasisticku nenavist.
:-))dnes je este strategicke. Po jeho obsadeni bude uz len okresnym sidlom,kde ruska armada ukazala svoju nemohucnost.
To su paradoxy antiruskej politiky v EU. Rus ma problem dobyt okresne mestecko,zaroven vsak moze ohrozit CELU EU. Je v tom aspon stipka logiky?:-)))
Ty si jeden z tych,ktori maju toleranciu od redakcie,aby sa ohanali dehumanizaciou a nalepkovanim s fasizmom.
"...dobijat..." Mozes tak bateriu v mobile.
V com je princip vycistenia dlhe roky budovanych opevneni a serie opevneni na Donbase? Ani po Avdejevke,ci Bachmute si nepochopil,ze nejde o velkost mesta v obyvateloch,ale ide o mnozstvo obrannych linii. Dislokovanu techniku. Desiatky tisic obrancov...
Odporúčame