Ked sa jedna o skutocne velke peniaze-tie z produkcie bateriek budu zarucene,tak Uhrik nic nezmoze.
Politicke rozhodnutie uz padlo.
Ked sa jedna o skutocne velke peniaze-tie z produkcie bateriek budu zarucene,tak Uhrik nic nezmoze.
Politicke rozhodnutie uz padlo.
Je to tu ucelovo upravene,aby vynikli vulgarity a pravidla webu porusujuce nenavistne prejavy na prezidentov RF a Ciny. V mojich 3komentaroch,kde som na to poukazal nebolo nic proti pravidlam-napriek tomu uz su neviditelne:-)))
Spozabukakuk
Perfektne vies obnazit spekulantov a manipulatorov.
Vyzliect do naha (myslim to metaforicky-poznamka pre nahlasovacov).
Vlastne spekulacie vydavas za fakty???Vzdy som si myslel,ze si celkom inteligentny politicky oponent...
:-))do sukromnej zbierky Putina...progresivec asi typicky miluje Fantasy Stories,hehe.
Prehrali volby do NRSR aj Korcok prehral(volili ho). V dalsich volbach pride dalsia porazka a budu este zurivejsi a bezocivejsi
Pokojne zur,nadavaj a urazaj-ukaz,aka progresivna slusnost je v tej uvedomelej casti spolocnosti:-)
Presne!
A taketo "novinarske kacice" budu kazdy den.
Heh...mirius je na humor haklivy-bude zalovat:-)
...na ulici,pred Domom odborov,2.5.2014 tiez bol slusnym politikom...
+++++
Vyborne-so stipkou sarkazmu a jemnej ironie...
To co mi tu zmizlo-to mam na profile. Babraci:-)
:-)))vidim ze murius si tu zase vybavil,aby nepohodlna interakcia s nim bola odidena. Trade Mark.
Ahoj:-)
Tiez som si povedal-co je cielom blogoveho textu? Zavist uspesnosti? Trocha "ociernenia" Mimi? Hmm.
Takze blogerka prejavila isty druh zavisti a spekulacie zaroven?
Vdaka "bongar" za komentar a upresnenie...
Sledujem jej platformu. Hlavne kvoli hostom. Robi svoju robotu dobre a zaujima ma vystup z rozhovorov a ten je kvalitny. Host/ka dostane priestor a ona(Mimi) z nich za to dostane zaujimave odpovede.
Klame rad a casto!
mirius
Ti,co najviac rozdavaju inym privlastky o fasizme,ti maju fasizmus v dusi. Je vas tu dost.
..ten ma teror vo vlastnej makovici-paranoidny:-)))))
Odporúčame