😜👍
:-)))dobre,ze mas psa a treba ist s nim von.
Aj niektore mlade mamicky vencia psikov.
+++++
Piatky ma Jan Schneider a ten sa veru neboji byt otvoreny-respekt,lebo je to konzistentny clovek a bol nim aj pred 1989...
:-))aj ty si dezolat!prof.Hogenovu mam teraz prave zapnutu na inom pristroji,ked sucasne pisem sem.
20:37
Napisal uzivatel "jjhc" komentar: "ruske vrazdiace svine". Velmi vyhovujuci prispevok pre redakciu...
A dehumanizacne o ruskych sviniach napisal uz aspon 50x do tohto priestoru. V pohode. Nic sa nedeje. 100%tolerancia k nenavistnym agresivnym vyrokom.
Tento moj slusny a pravidla dodrzujuci komentar odstranite? Nehodi sa? Jeho vulgarita sa hodi???
Presne!
Takto sa robi skreslovanie nazorov verejnosti. Tzv. moderovanie:-)
Mozno ma sluzbu nejaky studentik,ktory ma este cas do dalsieho semestra. Tipujem,ze tam chodia na vikendy...
Moj osobny pocit z Chmelara je taky,ze je clovekom,ktory ma vedomosti,je vzdelany. Ale je "ohybny". Ukazalo sa to pocas kovidu.
Pri Mimi Sramovej rozpraval privela. Dnes som to pocul. Mimi neskace do reci,Edko sa zapocuva do vlastnych slov a nevie kedy prestat. Jemu svedci,ked si natoci video sam so sebou:-)) Inak Mimi robi vyborne rozhovory vseobecne,je to sikovna,bystra zena. Upozadi v interview seba a da velky priestor hostovi.
Dokonca vyrovnavanie uctov zasiahne aj krajiny,ktore im pomahali. Bezocivo sa budu chovat zlocinecke syndikaty. Obycajni,pracujuci ukrajinci chcu pokojny a bezpecny zivot.
Organizovany zlocin nechce.
A prave vo Lvove to mohol byt ukrajinec-ten strelec. Nebolo by to prekvapive,maju spory medzi sebou,reci o jednote ukrajinskeho ludu su taraniny. Mafia. Korupcia. Ksefty so zahr.pomocou. Ksefty s dodanymi zbranami. Aj hyeny sa poruvaju o zvysky ...
Linia zvana Bodelan je odvedenie pozornosti od masakrovania a upalovania. Ktore sa v casovej osi udialo PRED nejakym konanim Bodelana. Si veru...maguso 1975 clovekom,ktory schvaluje teror a nasilie.
Si ako pubertiak. Nerozumies dospelym,ale musis sa ozvat za kazdu cenu. Nehraj tu na city s desiatkami ludi a detmi. Upalenie v Odese nevadi. Bomby na Doneck nevadia.
Mas zvratene tendencne nastavenu logiku.
Parizanka
...podla ocakavania pod mojim predoslym blogomvzmizlo cele to vlakno,aj s odkazom na jútjúb:-))))co dodat? Primitivny cenzor rusi muziku.
Bingo. Rozdelena spolocnost! Zaroven ta animozita v spolocnosti je aj cielom medii. Tak zaistia napr.nejednotnost obcanov v statoch EU,preto ABY sa verejnost v Europe nezjednotila proti vedeniu Unie!!
mirius
Nedokazes sa preniest cez skutocnost. Fico prezil a si velmi sklamany. Co sa skryva za tou maskou hranej slusnosti,ktoru tu nosis?
Tak je!
Len niektorym sa podari dozit vysokeho veku...jednemu takemu tlieskali v kanadskom parlamente. Hunka.
Vdaka,ale ja som len obycajny clovek,ktory za posl.5rokov si doplnil politicky prehlad a vedomost.
Odporúčame