No nič moc, z dažďa pod okap.
Smeráci by dali 63 kresiel, takže potrebujú ešte 13 . SAS OLANO a PS by s nimi určite nešli, a Kolár má len 11 kresiel.
SAS+OLANO+SME+PS by dali 77, takže tí by boli schopný zostaviť vládu. Ale to je ešte väčší mačkopes ako teraz.
Samozrejme čistá teória, keďže prieskumy sú +-autobus, a do volieb je ešte ďaleko, to sa môže kadečo zmeniť.
Ale nerobme si ilúzie, pri súčasnom stave politickej scény môžme voliť aj každý rok a bude to stáť sa gouno.


