Šme še pobaviľi , že vraj "všetky odborné kapacity Smeru"
radšej nech tie miliardy prepadnú, ako by sa mali na nich pricucnúť Smeráci
Šme še pobaviľi , že vraj "všetky odborné kapacity Smeru"
radšej nech tie miliardy prepadnú, ako by sa mali na nich pricucnúť Smeráci
Ty sa sťažuješ že ťa Tódová neinformuje.
Ja len že sú podstatné a nepodstatné informácie.
Ak ťa zaujímajú detaily o každej vražde pozri si krimi na JOJ
Ty to berieš ako účtovníctvo, kde musí všetko sadnúť na cent.
Nepotrebujem poznať vek každého kriminálnika na Slovensku ani dokedy ho ho kojila matka a kedy spal prvý krát bez plienky.
Ale je rozdiel keď pácha zločiny bezdomovec resp. bežný občan, a keď má zločinné sklony politik alebo dokonca policajt.
Samozrejme že Rusi o takom niečom ani nechyrovali
Uniklo ti, ale ostaň v kľude pokiaľ to nie moč tak to nevadí.
Nemusíš vedieť všetko
Máš zimný spánok? Diabol skončil svoju misiu 20.1. . Teraz ešte treba vytrhať tú burinu čo zasial.
Otázka je kedy s tým žena začne kalkulovať, Aj v tom článku sa spomína, že sa niečo zvrtne počas tehotenstva, muž zdrhne, zomrie, psychické problémy a až potom sa žena rozhodne sa dieťaťa zbaviť.
Ako si vybeáš hrozienka „For Christ and for Wessex" proti bezbožným vikingom, „Za Krista a za Slovensko/Uhorsko/ Habsburskú ríšu!“ proti Turkom,
Ale v Európe sa bojovalo hlavne medzi sebou, na obidvoch stranách boli kresťania, katolíci proti protestantom, ale aj katolíci navzájom. A každá strana sa odvolávala na Boha. Ale ten to mal v paži. Mreli na obidvoch stranách.
Samozrejme na históriu zabúdať nesmieme, ale hádam nebudeme za búrky zapaľovať hromnice.
utajený pôrod je blbosť . Koľko žien je schopné utajiť tehotenstvo. hniezda záchrany sú posledná záchranná brzda, keď už to dôjde tak ďaleko že žena porodí dieťa a nezvláda to. Ale asi žiadna to nemala v pláne keď zistila že je tehotná. Buď prešvihla čas na potrat alebo sa niečo zvrtlo neskôr. Celkove je ale takých prípadov zopár.
Od toho je tu štát aby sa postaral o opustené deti, od toho sú dane aby to mal z čoho. Ale je scestné nútiť ženy aby rodili deti už stým vedomím že sa ich vzdajú. Obzvlášť keď náš štát historicky veľmi nezvláda túto starostlivosť. Detské domovy sú už dávno prekonané.
my pripadá taká "kus me ulap kus me pusc!"
podporuje referendum ale nič preň to neurobí.
Situácia sa zmenila, KOZ zistil že nie je jediný hráč na ihrisku, sú tu aj iné odbory, tak musia obliecť tričká a vybehnúť na pľac. Nie každá nevesta čo robí drahoty sa dočká svadobnej noci. Už dávno mali sedieť za stolom a rokovať.
Ohromný nápad. Ty si myslíš, že je to taká sranda vynosiť dieťa a potom ho porodiť? Zdravotné problémy, výpadok zo zamestnania, a nakoniec reakcie rodiny a okolia, že sa vzdáš dieťaťa? Sa opýtaj žien koľko z nich by bolo ochotné to absolvovať kvôli nejakej dávke. .A spýtaj sa ich či by boli vôbec ochotné na také niečo pristúpiť obzvlášť po 40.
Mozgovy titan, väzba a obžaloba sú dve rôzne veci. Vieš, že môžeš byť obžalovaný aj bez väzby?
A že z väzby môžeš byť prepustený ešte pred obžalobou? Proste pominuli dôvody na väzbu.
Viem že to je mimo dosah tvojho mozočku
Tvoje vierovyznanie je tvoja vec ak si ateista alebo sa modlíš doma. Ale potom nežiadaj od štátu príspevok na cirkev.
vyzerá že pes je najmúdrejší člen rodiny, a keďže mal len 1%, tak takých G H U Jov tam majú 99
titul DEA za trojmesačný kurz? Myslíš že Sorbona tak lacno rozdáva tituly?
Nepotrebujem vidieť Počiatkov dom, ani nejaké schránky aby som vedel že Fico je hajzel. A nikto nečakal ani on sám že Matovič vyhrá a bude premiér.
Tak s Nemcami spolupracovali predovšetkým Rusi pakt Molotov- Ribentrop a zabratie polovice Poľska nemožno nazvať inak než vojnovým aktom.
Nevraživosť medzi Poľskom a Ruskom siaha dávno do histórie a má ďaleko ku slovanskej vzájomnosti. To koniec koncov platí aj pre Ukrajinsko Ruské vzťahy.
Odporúčame