Nazvi si to ako chceš, ale keď si začala, ty nie si iba trápna, ty si ešte naviac i arogantná, ale komu niet rady, tomu niet pomoci .....
UNHCR uviedla, že 31 tisíc Sýrčanov sa vrátilo z poza hraníc ...... nečítaš s porozumením, milá, zlatá? A v rámci Sýrie 440 tisíc Sýrčanov, ale tí zväčša iba boli skontrolovať svoj majetok a príbuzenstvo a ako si uviedla provinciu Homs, tak tam ešte väčšia časť je pod paľbou ..... a prepáč, ale nebaví mňa tie tvoje tupiny opravovať, napísala si ich pomerne dosť.
Tvoje informácie sú poväčšine, pokiaľ ich neodpíšeš zo sputnika.cz znôška balastu. Tak si píš ďalej a nečuduj sa, že ťa urážajú, môžeš si za to sama.
Keby si radšej najskôr to, čo prečítaš strávila, učesala a potom písala, možno by to malo i hlavu a pätu a bolo čitateľné. Iba prekrývaš príspevky, ktoré majú výpovednú hodnotu, to zväčšej časti, ale tvoje nie sú.

