preplieskač, si sa nejako rozpísal/a ...... občas aj žasnem .....
malinova, preboha živého, nemáš ani štipku kritického myslenia.
1/ môže za to celá spoločnosť, nie jednotlivec, však tú spoločnosť tvoria jednotlivci ....
2/ ten moderátor je demagóg a s tým druhým tvoria dokonalý pár, frázy, frázičky ... nepočúvala si poriadne, sami si protirečili .. vinní sú tí, čo nechodia voliť.
Panebože, koho mám voliť? Tie nastrčené figúrky? Kde kotlebovci vzali na kauciu ešte v predchádzajúcich voľbách? Mňa ich program nezaujíma, ja takých programov vyprodukujem za deň desiatku.
Mňa polovzdelanci, ktorí sa radi počúvajú nezaujímajú. Mazúrek reční ako Fero Palacký a pritom je to agresívny pošuk, šíriaci nenávisť, takých mám voliť lebo sľubujú zmenu a akú? Však vedia len demagogicky vykrikovať preč z EÚ a NATO a to je tak všetko.
Zákony sú zlé, ale bolo na tom policajtovi, či použije zbraň a či nie. On sa rozhodol, zákon mu to neprikazoval!
Až sa vrátim tak si toho moderátora podám, už sa ani nedivím tým, čo takéto splašky počúvajú, že sú zmagorení.
Ja nesúdim, iba konštatujem, že zbraň v takomto prípade použitá byť nemala.
Už tak konali policajti i v minulosti a tiež zabili mladého človeka.
To, čoho je človek svedkom na slov. cestách je priam katastrofa, šoféri sú neohľaduplní chruňovia a pri prechádzaní cez priechod pre chodcov sú ženy šoférky k chodcom ešte horšie.
Čudujete sa tomu mladému hňupovi? Však iba napodobňuje, či už to, čo v reále zažil a videl a či v telke. Nie sme na Divokom Západe, aby tu policajt strieľal pri každom šuchnutí.
Podľa Gašpara, auto im bolo známe, vedeli, že to nie je nejaký terorista s pásom výbušnín okolo pupku. Ale zároveň nemali vedomosť, kto v aute je. Iba sa domnievali, kto šoféruje, keď na výzvu zastaviť, neposlúchol.
Nečítam komentáre na iných fórach a nezaťažujem sa tým, čo hovoria iní.
O akom zázraku to píšete? Bol to len jeden z mnohých experimentov. A začal už "výstrelom z Aurory" v Rusku roku 1917.
Lokaj vždy zostane lokajom, Slovensko je lokajmi posiate ako burinou.
malinova, však zákony sú na to, aby sa porušovali a môžeš si ich prispôsobiť podľa ľubovôle. Po istú hranicu .......
cudzinec, čítala som vyjadrenie Gašpara (nepočula, mám to teda opäť iba sprostredkované) a zase v médiach iná verzia príbehu.
Ten arogantný mamľas, čo sa hral na šoféra frajera, ohrozil tie deti a nesie spoluvinu na zabití toho mladíka, verím, že bude náležite potrestaný. Mal byť už oveľa skôr .....
Ale bola tam veta .... hliadke bolo auto známe, ale šoféra nevidela, mohla to byť i matka, pretože auto bolo písané na ňu, mal vraj povedať Gašpar..... takže hliadka o obsadení v aute vedomosť nemala.
Píšete, že boli ohrození i iní účastníci cestnej premávky, síce pochybujem, pokročilý čas a keď si dovolili vystreliť predtým varovné strely, asi bolo okolie prázdne.
Policajti už raz takto zabili mladého speváka, aby sa to nezačalo stávať pravidlom.
Ja toho policajta nesúdim, ale konštatujem, že konal neadekvátne a žiaľ, mladý človek prišiel o život.
Mňa nezaujíma, či konal policajt v súlade so zákonom a či v rozpore. Konal neľudsky.
Nebudem vyhľadávať ten projek, ale čo mi pamäť siaha, tak dažďovú vodu sme zachytávali do sudov a prevažne ju používali na polievanie záhrad a predzáhradok. Tak, aké novoty?
necas, u nás na špecivýrobe zarábali robotníci od 6 tisíc do 10 tisíc v 88. Na ložiskovej moja suseda mala mesačne cez 3 tisíc, jej syn v gumárňach cez 8 tisíc, ale ten pracoval i v nočnej prevádzke. ...... v službách boli platy nízke a tomu je i dnes tak.
Ľudia vtedy mali peniaze, dnes majú kreditné a debetné karty ...... vtedy si v pohode postavil a do 30-tich rokov splatil RD a splátky boli vo výške nájomného za 3-izbový byt. Takže i nízkopríjmoví občania si mohli zabezpečiť bezproblémov bývanie. Problém boli banány a pekne zabalené škatule .....
Tovar bol, ale rozkradli si ho už cestou do veľkoskladov ..... iste, nebol to ideál, ale bol to systém spravodlivejší a prajnejší k väčšej časti občanov.
Dnes máš parazitov a príživníkov oveľa viac a nie sú to tí s podporami a sociálnymi dávkami ......
Bol to len jeden z mnohých experimentov.
necas a koľkože si odslúžil? Však si študoval na VŠ ...... a to všetko už v čase perestrojky, srandista, nesťažuj sa!
necas, tak ten externista musel byť pekný pošuk ...... nebol to náhodou Ivan Mikloš?
Zafrajerila som a kúpila kurča stonožku od známej fi, hrôza a des, kupujte slov.výrobky, no fuj!
Vtedy to bolo mäso a nie priemyselne vyrobený kus žvanca, mäso bolo na predajni čerstvé a nie ako dnes, rozprávala predavačka aké čary robia s nepredaným mäsom ...... ako náhražku používajú sóju, geneticky upravovanú, nech sa dajú vypchať.
Kravičky, býčkovia i prasiatká s ošípanými sa pekne vypásali na zelenej lúke, dnes ich ládujú kadejakými zmeskami pochybného zloženia.
Debrecínska dnes a vtedy, to ani nemožno porovnávať, vtedy plátok debrecínky mäsom priam kričal.
No, čo si budem sťažovať, dnes som krajšia ako vtedy, mne ten sajrajt prospieva.
oregon, ani jeden z Vás nemá úplnu pravdu a oregon, neurážajte Garboczana, on shark nick nepoužíva, to len tak naokraj!
Úradný vestník EÚ C 232/20 zo 4.10.2007
__________________________________
. .....slovenská bryndza sa vyrába tradičným spôsobom z ovčieho syra, čerstvo nadojené ovčie mlieko sa zasyruje sýridlom a pred zasyrovaním sa môže pasterizovať ..... nie je tam nič o tom, že musí byť pasterizované ...... ak sa však použije kravské mlieko, tak to musí byť pasterizované pri teplote 72 stupňov Celzia 20 sekúnd ........
Mne sa nežiada ani diktátor ani "demokraticky" nastrčené figúrky.
Nechápem také zmýšľanie, chaos sa mi nepáči, radšej teror.
Prečo ľudia nezvažujú aj inú možnosť?
Pardon, ....blúzniť je dovolené ......malo byť správne.
Ach, jáj, blúznite je dovolené.
Na Západe nemajú 10 násobné vyššie platy, netrepte!
Naviac najväčším akcionárom VW je katarinvestfond a tým sú platy slov.R tak
akurát ukradnuté.
Keď sa "ekonomike darí", ako pospolitý ľud presviedčajú, mzdy by mali rásť, niet vraj dostatok kvalif.prac.sily, mali by rásť dvojnásob, ale nerastú.
Ktosi zrejme klame.
Ako môže EÚ niečo prikazovať súkromným podnik.subjektom? Základná mantra liberálekonómov je .....?
S polovzdelancami je to ťažké a preto sa dostávame tam, kde by človek v 89 ani nepomyslel.
Pri výkrikoch o minulosti zabúdate, že sme boli súčasťou ČSSR, 15 mil.ľudí a zároveň RVHP trhu, dnes sme nie súčasťou žiadneho trhu a v globalizovanom svete žiadnu šancu nemáme.
Svoju šancu sme po 89 vymenili za pozlátko ničoty.
Marx kašľal na pracujúcich, opovrhoval nimi.
malinova a kto je tá spoločnosť? Nie náhodou konkrétni ľudia? To nie je podľa mňa o informovanosti a či neinformovanosti ..... to je zase len o jednom človeku.
Ten policajt si vybral, že bude strieľať, nik mu to neprikázal alebo ho nahovoril parťák-šofér, ten asi nestrieľal, keď riadil motorové vozidlo. Tak povedzme, že boli dvaja, to však nie je spoločnosť ...... ale ak chceš môžem Ti prísť robiť spoločnosť, ak pôjdeš na Maledivy šnorchlovať ......
Spoločnosť, my všetci, sme neangažovaní, neriešimi a nezaujímame sa o problémy, ale z pohodlnosti sme to nechali riešiť nami volenými a ani tých nekontrolujeme a nežiadame, aby skladali účty svojim zamestnávateľom.
Za stav našej spoločnosti sme vinní v prvom rade my sami!
Príliš veľa optimizmu, za hranicami pracovalo 155.200 našincov, však len opatrovateliek je cez 60 tisíc ..... pridajte, to číslo bude oveľa vyššie.
Nepoznám žiadneho navrátivšieho, práve naopak, odišli ďaľšie dve rodiny a môžme sa radovať, ako nám klesá nezamestnanosť, ale že prichádzame i o budúcnosť, to už spomínať nebudeme.
Mladík s právnickym vzdelaním sa chcel zdokonaliť v AJ? A naviac ako predavač vo fast foode? To to právo ani študovať nemusel .....
vyhlásil, že Američania sľúbili už v Sýrii neútočiť, lenže Tillerson ani Trump nič také nepotvrdili a nasledovali nové útoky Američanov, ktoré Rusi prešli no, no, no ......
Turecký novinár Cengiz Candar vo svojom článku ešte v roku 2015 písal o tajnej dohode medzi Američanmi a Rusmi a v podobnom duchu písal i Thierry Meyssan, keď sa uskutočnilo stretnutie v Elyzejskom paláci v tajnom režime Erdogan, Hollande a budúci kurský prezident Sálih Muslíma a v Moskve i Prahe PYD vytvorili zastúpenie s požehnaním Kremľa.
Rusi hrajú svoju hru, ale tá vôbec nie je v záujme pokoja a mieru v Sýrii, je to smutné a pre mňa osobne veľké sklamanie.
Dnes už chápem vyznamenanie, ktoré obdržal Kissinger od Putina. Ten Kissinger, ktorý prehlásil, že Rusku treb dať na vedomie, že na Blízkom východe sa rozťahovať nebudú.
Páni sa vždy dohodnú, holota môže kapať.
Už som niekoľkokrát na stránkach Pravdy písala, takže ešte raz.
Bernard Lews (1992 Foreign Affairs) publikoval článok o libanonizácii Blízkeho východu a spolu s Richardom Perle vypracovali Projekt pre nové am.storočie, časť Plán Väčší Blízky východ v čase izrealského bombardovania Libanonu predstavila 06/2006 Condoleeze Riceová v Knessete v Tel Avive.
Novú mapu Blízkeho východu, ako to navrhli nájdete i na webe "Redrawing the Midle East map" je to rozkúskovanie Sýrie a Iraku a úplne odrezanie Sýrie od Iránu a presne to sa deje a Rusi o tom iste vedia! Hrajú len o svoj podiel.
Nový Veľký Kurdistan, zmes ľudí, ktorí nemajú absolútne nič spoločné, dokonca ani reč, irackí, sýrski a či tureckí Kurdi sa neznášajú, poslúžia iba k neustálemu napätiu v tom priestore. Tie teroristické útoky v Iráne vykonali iracki Kurdi.
Po stretnutí Lavrova s Tillersonom, po útoku na sýrsku let.základňu, Lavrov pri stretnutí v Moskve so sýrskym MZV Validom Mualimom a irackým MZV Mohammedom Džavádom Zafrím
Odporúčame