Tak neštekaj a konečne sa postav!
Aj by som sa zasmiala, keby skutočnosť nebola taká smutná.
Dievča, zabudni! Už šialený, besný a či zúrivý pes predložil návrh na zvýšenie vojenských výdavkov a počtu vojakov v usarmy.
A trump o tom vybľakoval celú svoju kampaň, ako Ameriku opäť spraví veľkou. A ako inak môže? Len vojenskými výbojmi a hľa, Rusi už financujú amerického agenta Haftára, ktorý pomáhal zničiť Líbyu. Dnes kamoší s Rusmi. A tak si dookola budú tie zvrhlé opice posúvať, aby sa mohli chlapci hrať na vojakov.
Budú zbrojiť a zbrojiť .....
Ale, božínku, čo vás máta? Však mierotvorca trump to zmení a NATO bude čochvíľa pasé.
Stále dookola tá istá pesnička ......
Ty nemáš ani len také "kormidlo", tak závidiš!
Aj Izrael stavia plot, mal sa kde inšpirovať ten narcis. Nielen Mexičania budú platiť megalomanské aktivity, ale bude vyciciavať i nás. America First!
Ani Díogenésovu lampa zapaľovať nebudem. Človeka by som iste nenašla ......
Drahá, tie biliónové straty v Afganistane, Iraku .... ho netrápia? Ani to, že novo natlačenými dolárikmi z Bagdádu sa financujú zvery z Daešu, čo potvrdil i Fed ..... Ale zopár miliárd na Ukrajine ho hlboko vzrušujú. Bolo by to v poriadku, keby .......
Na Ukrajine ešte stále platí zákon, že ukrajinskú černozem nemožno predávať cudzincom. A americké firmy majú ukrajinskú černozem už dávno rozparcelovanú (zoznam som tu už v minulom roku písala), ale nemôžu sa k nej dostať.
Čo myslíš, ten audit prichádza ako na zavolanie.
Naviac, trumpeta je developer s mafiánskymi praktikami. Skús si nájsť zopár jeho obchodov, ako vysánkoval malých živnostníkov z pozemkov, ktoré mu poslúžili k biznisu.
Drahá, ty ani nevieš, čo obhajuješ. Ten sajrajt, čo budú pestovať na Okrajine, budme musieť zadotovať a ešte i chniapať my!
Jáj, panenko skákavá!
Ale iste, prečo by mal NATO rušiť, veď jeho heslo je, že Ameriku opäť urobí veľkou! A bez vojnového ťaženia by to nešlo.
Len budú musieť európske štáty nielen navýšiť poplatky, ale ešte i doplatiť zameškané, čo je účel toho trumpovho cirkusu okolo NATO.
Včera vystúpila Mayová na zjazde Republikánov vo Filadelfii a okrem iného povedala: " ..... dni, kedy Británia a USA zasahovali v suverénnych štátoch v snahe pretvoriť ich podľa svojho obrazu sú preč ....
aká úprimnosť, ale ďalšou vetou to poprela .....
Ale nemôžeme sa nečinne prizerať, pokiaľ sú tieto štáty hrozbou a zásah je jedinou možnou voľbou v našom záujme ..... ako pekne poprela prvú vetu ......show must go on a trump je šoumen k pohľadaniu!
Samozrejme, že si kúpia nové auto, veľmi ľahko k tomu novému prišli a prispeli sme im na na obe i my. To bol jeden zo zámerov, vyprázdniť sklady.
A odkedy je VW slovenským podnikom? Slováci len montujú, neskúmajú, nevyvíjajú, nepredávajú, iba montujú podľa návodu!
Frank-Walter Steinmeier ohlásil odchod z politiky, potom prišla ponuka, aby sa stal prezidentom. Poukazujete na nesprávnu osobu.
Len tak mimochodom, čo má František so zničenou Líbyou? František vyvolal nejakú vojnu? Žiadnu nezačal, tak akú by mal ukončovať?
Kde boli Rusi, keď usa ničili Juhosláviu, Líbyu i Sýiu?
Nádhera ..... dostávajú peniaze, zmarené životy peniazmi nenahradíš. Fakt skvelé, priam skvostné vyjadrenie a ešte si zabudol/a zagágať, ropná dividenda!
Priznám sa, nemám ju rada, ako človeka a nefandím jej ani ako športovkyni. Rada sa prezentuje a má rada okolo seba rozruch, keď sa jej to páči, nič proti, ja ju prehliadam.
Ale doprajem jej, nech si v zdraví užije.
Marián Kotleba nie je reakciou na sklamanie z ponovembrového diania, on je konštrukt vláducej triedy, oligarchov, ktorí ho potrebujú na dve veci a nezvdelanej mlade i starých štruktúr - pohrobkov gardistov, ktorí sa vyžívajú v terore a násilí, mnohí sa z titulu svojho postavenia i obohacovali na úkor iných, to je cieľ tejto grupy i v budúcnosti.
Nič nové, v Španielsku to funguje už dávno, Francúzi v niektorých regiónoch majú dokonca i svoju regionálnu menu. Však to mohol aj bagrista z BB urobiť a spraviť z bb kraja takú oázu. Neurobil, ale však na ovečky kvák-kvák-kvákoty zaberajú. Inšpirácii je dosť, len písať o tom nestačí, treba i konať, nemá však kto .......
Odporúčame