Rast platov je nezanedbateľný
Ach, jááj, z tých štatistických prdov sa ľudia nenajedia, priemerna mzda rastie, samo, že rastie, keď sa prepúšťajú manageri a započítavajú platy zahr.managerov do slovenských zárobkov. Rastú tak platy poslancov, tie sa odvíjajú od priemernej mzdy!
Minulý rok vybľakovali, že priemerna mzda prekročila 900 eur, toť nedávno zase, že je nejakých 860 eur ...... preboha živého, takými taľafatkami kŕmte retardov, ľudí zaujíma, čo majú v peňaženke a čo si po odpočítaní hypoték, úverov, platieb za bývanie atd .... môžu dovoliť.
A koľkože ľudí pracuje cez Agentúry dočasného zamestnávania? Aké tí majú istoty navyšovania a či vôbec istotu, že i o mesiac, tri a či rok budú mať opäť pravidelný príjem? Koľko prac.miest sa delí medzi dvoch? Poznáte vôbec štruktúru pracovných zaradení?
Ceny nerastú, chodíte nakupovať? Asi nie ...... tak sa mrknite na stránku Štatistického úradu! Ľudia nekupujú auto, mikrovlnku a či TV, mobil každý deň ani každý mesiac, ale zeleninu, ovocie, mlieko, maslo áno.