Keby len to.
Bol som Kik-e
Baterie 1,5V D,NL,A,SI,IT. 1€, CZ 25 KCS.
SK 1,50€ !!!
O 50% drahsie ako v statoch s niekolko nasobnobnou priemernou mzdou.
Košík v inych statoch 4, 99€ ale pre SK 5,99€!!!
Jeden vyrobok, s rôznou až nehorazne rozdielnou cenou uvedenou uz vyrobcom na vyrobku !!! To nie je marža obchodu.
Diskriminacia ako vysita.
€ na Slovensku nemá taku istu hodnotu ako v Bruseli, NL ci D ???!
Kde sú Matovicovci, ked chudobna vdova na vychode musi zaplatit za baterie o 50% viac nez bohac Junckers v Luxemburgu ci Schultz s Merkelovou v Nemecku?

