'Zabávačka' Psakyová opäť žiarila
leon, VUML = vecerna univerzita marxizmu leninizmu :-) :-)
Idu dvaja kamosi po meste a prvy hovori druhemu:
- vies, kto je na tom plagate?
- nie.
- keby si chodil na VUML, vedel by si, ze je to sudruh Marx
- idu dalej, a zase sa pyta. Vies kto je na tomto plagate?
- nie.
- keby si chodil na VUML , vedel by si, ze je to sudruh Lenin.
- idu dalej a pyta sa zase. Poznas tu sochu ?
- nie.
- keby si chodil na VUML, vedel by si, ze je to sudruh Gottwald.
- idu dalej a druhy sa pyta prveho. Poznas toho chlapika na tej lavicke?
- prvy vravi, nie.
- no , keby si nechodil na VUML, vedel by si, ze ti pretahuje zenu.
:-)