Zlyhala Mihálova príručka?
A je to tu!
Kosice podali prihlasku do ligy.
Asi pride Ronaldo
Este zohnat brankara Čecha a na Fortuna ligu budu stacit. :-) :-) :-)
Po prve,
Nikto tu neobhajuje zlodeja.
Dostal primerany trest. Dokonca vyssi nez dostavaju vinnici za zabitie cloveka z vlastnej viny.
Po druhe,
Kazdy normalny, tu odsudzuje arogantne a neokrôchane spravanie komedianta Knazka.
Aj sud, ze ho nesankcioval za jeho vyciny, ako by to spravil pri inych obcanoch.
To my sa mozeme pytat, preco?
Ake ma Knazko privilegia?
Tak ti toho Milana poslem.
Knazko sa vyjadri, ze tu vilu po vojne "ziskali" jeho rodicia.
Mohoj by vysvetlit, ako sa v tej dobe dala taka vila " ziskat".
Arizovanim?
To na konci povazujem za spravne. Tak sne si to predstavovali v 89.
Ale na uzemi Nemecka vykonavaju pracu v Nemecku.
Suhlasim s tym, aby bola jednotna cena prace v EU aj rovnake platy ci ceny vyrobkov a potravin.
Aj dane, odvody a oxhrana obyvatelov, pred nelegalnym pristahovanim.
Nadhera!
Pozeram spravy na tv Markiza.
Davaju Knazka ako zuri a je nespokojny z rozsudkom. Vracia sa von cez dvere do ktorych trieska. Nasledne ide titulok, " svine sa vrátili".
Ake vystizne pre tohoto farizeja.
Nadhera!
Pozeram spravy na tv Markiza.
Davaju Knazka ako zuri a je nespokojny z rozsudkom. Vracia sa von cez dvere do ktorych trieska. Nasledne ide titulok, " svine sa vrátili".
Ake vystizne pre tohoto farizeja.
Ved to, zlideh nikoho nezabil.
Co je cennejsie?
10000 € alebo zivot nevinneho cloveka na priechode?
Ked jazdia v Nemecku, tak musia dostat plat podla ich zakona.
Vykonavaju pracu v Nemecku.
Vadi mi ,ze pokutu dostane vodic, nie majitel firmy.
Na vyplatnej paske by mal mat vodic aj kolonku , kde boli € zarobene, aby NIP mohol skontrolovat, ci to zamestnavatelia nekamufluju.
Nie som presvedceny o tvojich cislach.
Podobny plat v NL, najom 2 izby, resp stary dom, = 800€ + energie, 1 kg masa 9 - 15€. U nas Kg papriky 2,45 tam kus takej istej 1,25€ a dane a odvody percentualne cca ako u nas. Z odvodov mas len min.plnenie. ak chces ako u nas, musis mat pripoistenie. Zdravotne spoluucast 300 - 500€ ktore musis uhradit, az potom ta budu liecit atd.
Neporovnatelne podmienky.
Ostane im samozrejme o nieco viac ako nam, ale zazraky to nie su.
Vies Ty nieco o fungovani odborov?
Nove odbory vo VW nie su clenmi KOZ.
Ked nie su clenmi KOZ ani zvazov a nie su solidarni s ostatnymi clenmi odborov, nie len politicky ani financne, neprispievaju na cinnost organov, tak ani nemozu cakat od nich podporu.
Dali sa na sukromnu cestu, tak ju maju.
Machyna je plateny z clenskych prispevkov odborarov, ktori su medzi sebou solidarni a nema mandat podporovat nesolidarne, destruktivne posobiace organizacie.
Normalny clovek, nenecha kluce od trezora na ociach, kdekolvek aj byte. A este, bol tam aj navod umiestnenia trezora?
Iba ak je prefajceny mariskou.
Je to minimalne velmi podozrive
On je taky vzdy. Videl som hov relacii u Vacvalovej s antichartistom, neviem aky ma nazov, ale kludne sa mohla volat " Ked starcom prepne"
Mozno mu Knazko nieco dal
:-(
Vzhladom na to, ze Knazko bol dobry komediant,
a ak nenasli veci u zlodeja, je to velmi pravdepodobne.
Knazko by mohol byt so zlodejickom v jednej cele.
Odporúčame