Mam dceru,zije s rodinou 14 rokov v GB. Za posledne 2 roky, sa len z ich okolia, 4 rodiny ,ktore tam zili 5 az 10 rokov , vratili na Slovensko.
Vsetci si nasli zamestnanie.
Nizsi prijem kompenzuju nizsie vydavky.
Dovody rozne ale spolocne boli, vacsi pokoj pre zivot, priatelskejsi a uprimnejsi ludia.

