Neviem kto je ta cervena falanga ale podla tvojich vyjadreni, tebou podporovani fasisti a tvoja vsivava banda.
Neviem kto je ta cervena falanga ale podla tvojich vyjadreni, tebou podporovani fasisti a tvoja vsivava banda.
Keby si nebol taka truba aka si, tak by si pochopil, ze prave za Dzurindu bola tato podpora nastavena tak ako funguje aj dnes.
To je jedna z mala pochvaval a nie hana, tej skorumpovanej gorilackej bandy.
Preco by nemala byt podpora vyroby el.energie z uhlia , ked sa bezbreho a predrazene podporuje vyroba z alternativnych zdrojov, ktore pri vyrobe a likvidaci komponentov na vyrobu energie ovela viac nicia prirodu ako vyroba z uhlia?
Dnesne technologie dokazu zabezpecit splnenie ekologickych kriterii pri spalovani uhlia.
Tebe podobni hlupaci vratane SAS chcete dosiahnut to co ste dosiahli s likvidaciou polnohospodarskej vyroby na Slovensku.
Odstavenim Novak, a EVO pod zamienkou ekologie a nerentability, s robenim prekazok pri dostavbe Mochoviec, chcete zlikvidovat sebestacnost SR vo vyrobe el.energie, aby nas zapad mohol este viac drzat pod krkom.
Aby sme uz v ziadnom pripade nemohli samostatne existovat
Aby co najviac tu vuprodukovanych penazi mohlo odtekat pre zapadnych zbohatlikov
Pitu, v pravnom state ano.
Aka je to amnestia, ked amnestovani nemaju istotu, ze po zasadnuti parlamentu budu amnestie zrusene.
To sa moze stat pri kazdom zasadani parlamentu.
Ten institut treba zrusit a je vymalovane. Nebudu ziadne odpustky.
Ak nie, tak dufam, ze raz budu zrusene aj privatizacie strategickych podnikov a vinnici budu potrestani.
Ved ho kolenacky prosili ti, co ho chceli dat predtym zavriet, vybusninou mu otvarali dvere a
zrazu vsetkymi desiatimi ho chceli do koalicie po volbach v roku 2006.
Lenon si vybral vladu so SMERom.
Mufti bol jediny po volbach v roku 2006, ktory mal ucast vo vlade istu.
On rozhodoval, ktora koalicia bude vladnut.
Banda farizejov, korupcnikov a rozkradacov statneho majetku, alebo neskuseny SMER .
ako na to?
Krátce po oslavě mých "45 let" jsem v baru potkal jednu čipernou dámu.
>
> Mohlo jí být něco přes padesát, ale byla dobře udržovaná, hezky
> oblečená. Skvěle jsme se bavili. Něco jsme popili, a pak se
>
> mne zeptala : "Už jsi někdy zkusil "domácí trojku"? To je sex s dcerou
> i matkou zároveň!"
>
> "Ne", řekl jsem. Zase jsme něco popili a ona pak povídá:
>
> " Hele... jseš skvělej chlap, dobře se s tebou kecá.
>
> A dneska bude tvůj šťastnej den. Pojď ke mně, dáme si"domácí trojku".
>
> Šli jsme k ní. Odemkla, vešli jsme, a ona zavolala nahoru do haly:
>
> Mami jsi ještě vzhůru?
Mam taku ekologicku. Funguje na nic.
Ale kua jedna, kradne teplo zo sporaka.
Ked to porovnas s dneskom, nie je to az tak velky rozdiel.
Doba, ked antikoncepcia bola v plienkach , alebo o nej rozhodovala komisia v zavislosti na pocte deti a zdr.stavu, bola ina ako dnes, ked antikoncepcia je volne dostupna a stala sa sucastou zivota.
Dnes sa sex stal sportom, a uzivanie si , mladi uprednostnuju pred zodpovednostou za rodinu.
A to aj vtedy, ked su zosobaseni.
Statistiky su zavadzajuce.
Je samozrejme, ze silne rocniky, tkz.Husakove deti maju teraz deti vo veku, ked maju oni deti.
Ako klesne porodnost ponovembrovym detom oproti husakovym?
To je zrkadlo doby.
Mladi nevidia perspektivu svojich deti, tak ich radsej nechcu.
Lajcak , teda vlada SR, nepodporuje akekolvek clenstvo Turecka v EU.
Kde si to vycital?
Turecko pri vstupe do EU, bude musiet splnit kriteria EU .
To nie je "stanovisko strany" , ale bohuzial dlhofoba politika SR na vsetkych urovniach a napriec politickym spektrom, vratane prezidenta.
Turecko je bohuzial, nas partner v NATO.
Je to druha najagresivnejsia krajina v strukture " obrannej " organizacie.
Lajcak len siri politiku EU, ktora je uz davno rozhodnuta prijat Turkov do EU za kazdu cenu bez ohladu na SR .
Je to ako unas.
Dosiahnut riadenie statu vojensky ( to uz je) a politicky, vstupom do EU, aby mohli byt centralne riadeni.
Tak citaj nahlas a pocuvaj sa.
Som za spolupracu s Tureckom a jeho predstavitelmi zvolenych v riadnych volbach.
Oni tam a my tu.
Oni nech rozhoduju o tom koho si tam dovezu, pustia, koho nie a my tiez.
Nemaju problem s ludmi ich kultury a my s ludmi, ktori patria historicky k nasej kulture.
Oni maju radi ludi z arabskeho sveta, my z vychodoeuropskeho sveta.
Oni nech si pestuju kulturu v Turecku a my na Slovensku.
Radi si pozrieme a pochvalime ich krasy a oni ked chcu mozu ich prist pozriet k nam.
Nemame problem kupit si ich vyrobky a oni pravdepodobne nase, ak sa tam dostanu na trh.
Mam rad Turkov v Turecku a oni urcite Slovakov na Slovensku.
Obycajni Turci su rovnako mili a prijemni ludia ako drviva vacsina Slovakov.
Nemam rad ich vojenske aktivity.
Nie som rad, ze sme s nimi v rovnakych vojenskych " obrannych " strukturach.
Ked spolupracujeme s najagresivnejsim statom sveta, tak preco nie aj s Tureckom?
Kohut verejne priznal ake robil podrazy. Hned ked sa to prevalilo, mal uz davno odstupit.
Su to spinavci, ktori odhovarali hracov reprezentovat, vratane P. Stastneho, Lintnera a Handzusa,strojcov strajku.
Taki ludia nemaju co hladat v SZLH.
Nema to nic spolocneho so sportom, su to len ambicie dostat sa do funkcii.
Opat tvoje hlupe pocty , nevies ani statistiku obkreslit, ty protislovensky idiot
Ak by si mal v hlave aj kusok rozumu, tak by si vedel, kto tvori vladu, politicke smerovanie a co tvori programove vyhlasenie vlady.
Nase politicke smerovsnie bolo dane podvodnym referendom o vstupe do EU.
Z tej mafie vedie von len jedna cesta. Vidiet to na VB a to je silny stat.
Taky prdinec ako sme my, by zozrali, a keby sme sa obratili na Rusko o spolupracu, tak aj za cenu vojenskeho konfliktu ako na Ukrajine.
Diktatura, cenzura, rozne obmedzenia, demagogia, a jedna pravda, ktore dnes u nas vladnu, su horsie ako za komusov.
Netreba byt prorokom, aby clovek vedel, ze media za zaujimave informacie dobre platia, zvlast ak si mozu kopnut do SMERu a zivit to ako skandal. Tak je podozrenie, ze prislo aj zo strany medii ( a mozno aj SAS) k uplacaniu za vykonanie trestneho cinu, inymi slovami , je to KORUPCIA.
Obchod Kalinaka s L.B. v minulosti a keby aj v sucasnosti, predsa nie je trestny cin.
Nadmerny odpocet DPH L.B bol v case vlady pravicoveho zlepenca a vyplateny Miklosovymi nominantmi za Radicovej vlady.
Mozno preto to teraz zverejnili,aby to padlo na sucasnu vladu.
Bolo dane podanie, prislo sa na to a L.B to doplatil. Bola to prave Ficova vlada, ktora zmenila zakon tak,ze podobne podvody su uz trestnym cinom.
L.B. to spachal pred ucinnostou tohto zakona, preto to nie je trestny cin, staci € vratit.
Fico plati najom zo svojho, nie je dovod to prekazovat . Mohol by to platit urad vlady ale on to nechcel. Je to jeho vec. Aka je to korupcia?
Si si isty, ze ty neplatis ludom co podvadzaju?
Napr. bez blockov
Pavol, si riadne Matovicom slahnuty, alebo si jeden z tych co porusenie zakona povazuju za spravne?
To ste potom rovnaki ako fasisti.
SAS je prikladom toho, ze porusovanie zakonov, obhajoba zlocincov, je ich politika.
Spomeniem len jeden priklad za vsetky;
V TV debate Klus(vraj politolog:-) ) s Kotlebom.
Kotleba,ktory mi je ukradnuty, mu polozil otazku, " je spravne dodrziavat zakony"?
Klus zacal hapkat a na opakovanu otazku odpovedal "NIE"!!!!
Ak mas informacie o poruseni zakona podaj trestne oznamenie ale bud pripraveny aj niest nasledky za krive obvinenie.
Rybanic bol bud prilis iniciativny alebo navedeny politikom Rajtarom na vykonanie trestneho cinu.
On si nepozrel ucet Kalinaka a Pociatka ako sa ho snazia media a opozicia ospravedlnovat ale on sa umyselne vlamal do osobneho uctu ministra vnutra a inych klientov TB, za ucelom diskreditacie ministra a vlady SR. Okrem toho zverejnil zistene udaje s podtonom kriminalizacie ministra. Tie udaje poskytol aj vdacnym mediam.
Pokr.
Zabudol si na zly SMER a dobreho uja Kisku.
Zlodeji a kriminalnici z opozicie su mediami nedotknutelni.
Neviem preco ho tam drzi.
Zbabral nie len volebne kampane ale aj RTVS.
Myslim, ze bola chyba zlucit STV so SR. Dovtedy bola aspon aka taka konkurencia. Casto rozdielny pohlad na udalosti.
Odporúčame