Ale iba jeden druh, ktory bude volne dostupny a vola " neondiť ".
Ale iba jeden druh, ktory bude volne dostupny a vola " neondiť ".
Ak sa potvrdi ze odradzal hracov reptezentovat , mal by odstupit.
Take nieco z pozicie sefa SZLH je neakceptovatelne.
Poskodil Slovensky hokej a len stastim sme nepadli nizsie.
Je to spinavost najvacsieho zrna.
Treba zastavit financovanie hokeja, kym tam budu spinavci, ktori odhovaraju hracov reprezentovat SR.
Peniaze treba presmerovat do zdravotnictva a skolstva
Preco to menis?
To prve bolo spravne napisane.
Ked samotne vedenie navadzalo hracov aby nechodili reprezentovat, tomu nie je na vine Siroky, ktory tam uz davno nie je.
Handzus by sa mal hambit, zhnusil sa mi.
Zrejme si chce zaistit dobry flek ako Lintner za 5000 mesacne a dalsie vysoke odmeny.
Beres, keby si nebol taky nechapavy blbec, tak by si pochopil, ze sa jedna o statisticky udaj a nie jednotlivcov.
Keby zverejnili aj hodnotu majetkov, tak ten udaj by bol este priaznivejsi.
Tie idaje su logicke. Ked odchadzaju ludia do dochodku, zvacsa dostavaju odchodne, ci odstupne, ktore si odkladaju na vklady.
Mam znameho, ktory isiel v minulosti do dochodku z SPP a dostal odstupne 26 nasobok priemernej mes. mzdy.
Okrem toho bol priemerny starobny dochodok za 4.2017. 427€.
Ano, poznam , su aj taki co maju 280.
Treba sa pozriet aj na to, preco.
Moj sused ma tiez taky nizky dochodok. Bol zivnostnik. Odvadzal minimum, ale majetok ma za stovky tisic €. Okrem toho zabezpecil dcery aj syna. Teraz pomaha synovi, tiez zivnostnikovi, aby si prilepsil.
Iny sused, robil sofera na nakladnych autach. Mzdu mal minimalnu ale mimo nej bral kes 500€.. Samozrejme, ze ma dochodok nizky.
A tak by som mohol pokracovat.
Konverzny kurz, ved kazdy vedel ,ze SKK posilnuje
Myto je funkcne,a nadcasove
Nic nebude, pohrebne sluzby podali protest, lebo nevedeli zavriet truhly. :-( :-(
On sa nekopol, nevie o com pise, iba si kope do vsetkeho ako vandal v meste.
Ciger to povedal pekne co trapi nas hokej a aky ludia sa dostali pomocou medii do funkcii .
Ryba smrdi od hlavy.
Vedenie SZLH na cele s Kohutom po srbsky, nespravili nic pre lepsiu reprezentaciu.
Tusim to bol on co vsadil 100€ na to, ze nude majstri sveta.
Jeden taky sa vraj nasiel. Ineho si neviem predstavit.
Zatial je z nasich najlepsi ten štráfkuvaný, tusim sa vola Buli.:-) :-) :-) :-)
Cigerov pohlad na hodiny po 2 gole hovori za vsetko.
Urcite si zelal, aby tam bola uz 60-ta minuta.
Je mi ho uprimne luto.
Ti komusi su geniovia. Zeru travu, jedia deti a vladnu kybersvetom.
A amici sa musia utesovat, ze okrem pocitacov nenaburali aj Trumpovu dceru.
Ten chobot je uz asi na ceste. Z bielej chyze uz vypadol po tom, ako tam pochodil po Irackom, Egyptskom, Lybijskom, Syrskom a Ukrrajinskom porcelane.
Zneuzivat neme tvare na svoju propagandu..
To uz je aka politicka kultura?
Pomoc psikom je apoliticka.
Kiska, cital si to?
Ak tomu nerozumie prezident, tak mu to prelozim.
Zneuzivat chorych ludi na svoju propagandu...to uz je aka politicja kultura?
Pomoc odkazanym je apoliticka.
Populista Kiska, by si mal zobrat k srdcu tieto slova
Ked populisticky rozdava plat , este to siria aj nase skorumpovane media
Ked Fico setri statu viac ako 7000€ mesacne, co vypocitala opozicia, a je to viac nez Kiska rozdava, to skorumpovane media ani nespomenu, lebo by to bolo pre Fica pozitivne.
Takyto meter pouzivaju spinave prostitutky.
Zvlast jej vyraz tvare je krasny.
Je radost sa na nu pozerat.
Kde da hrabu misky!
Len mentalne chudobny chmulo dokaze vypotit takuto de bilovinu.
Odporúčame