Schôdza o odmene advokátovi: Parlament prijal uznesenie Smeru
I di otov, ktori dokazu zhovadit velky uspech vlady, ziskanie VEG je az neuverutelne vela. Opozicia so svojimi spinavymi mediami nema hranice zdraveho usudku.
Miesto toho, aby volali po potrestani Miklosa ,jeho radcu Sulika a Dzurindu za protipravne odovzdanie VEG mafianom z ENELu vratane SE pod cenu, ocenuju Miklosa za vykradnutie strategickych podnikov.
Vsetky naklady za sudne vymahanie a stratu zisku by mali zaplatit oni a pteto patria za mreze.
Aj ked je odmena relativne vysoka, ale kto by obhajoval stat za Remisovej almuznu?
Ta obmedzeba . tetka nevie, ze ENEL by ho uplatil a stat by si akurat utrel hubu?
Zrejme podvodnikom z opozicie ide o to.
Ved S a S = ? sa netaja tym ,ze ich cielom je dosiahnut chudobny stat rozpredajom statneho majetku a znizenim dani a odvodov.