Vysetrovatelia pod dohladom Lipsica zozbierali dokazy naozaj dokladne.
Co tam po tom ,ze pistol pod matracom nasli az po opatovnej prehliadke domu.
Vysetrovatelia pod dohladom Lipsica zozbierali dokazy naozaj dokladne.
Co tam po tom ,ze pistol pod matracom nasli az po opatovnej prehliadke domu.
Od vzniku SMERu 10 rokov vladla pravicova mafia.
Veris tomu,ze ak by nieco mali na Fica ,ze by to uz s radostou neriesili?
Dozivotie si zasluzi ten kto mlatil nevynnych ludi hlava nehlava len preto, ze prisli na miesto kde sa hlasovalo.
Ak by to spravili nasi polisi tak by ste chceli povesit Kaliho.
Staci si spomenut, ako ste vrieskali, ked robili poriadok medzi agresivnymi vagabundmi v osade!
Vacsinovy narod(mafia) vzdy prehlasuje mensinu.
Vysvetli ako sa da aplikovat pravo na sebaurcenie, ked ti to vacsinovy narod nedovoli?
Vacsinovy ti to nikdy nedovoli a bude prijimat zakony, ktore ta budu ubijat. Darmo mas bohatstvo ale vacsina ti ho vezme.
Tak ako vEU. Mensie krajiny su vydane napospas velkym. Ak by sme dnes mali hlasovat za vstup do EU referendom by nepreslo.
Jednoducho preto, ze nie je rovnaky pristup ku vsetkym, staty nemaju pravo rozhodovat o svojom state a ani Euro nema rovnaku cenu v eurozone. Inak by sa nestalo, ze rovnaky tovar je u nas aj o 50% drahsi.
Cele terajsie Madarsko patrilo pod slovansku Velku Moravu.
Povodnych Madarov je menej ako 20%. Ostatni su nasilne pomadarceni Slovaci, Nemci, Srbi,Chorvati, Rumuni, Cigani atd.
V Spanielsku s schyluje k Ukrajinazacii nadvlady.
Aj na Ukrajine vznikol konflikt len preto, ze Dombas a Luhansk ziadali nove demokraticke volby. Odmietli fasisticke operacie na svojom uzemi a rozhodnutia fasistami obsadeneho parlamentu, ked jeden poslanec hlasoval aj za piatich, ktorych z parlamentu vyhnali.
Samozvana vlada prijimala nedemokraticke, sovinisticke a neakceptovatelne zakony.
Samozvany prezident Turcinov po navsteve Kerryho a Bidena dal rozkaz utocit na Dombas a Luhansk.
V Katalansku policia, ktora ma byt nestranna, sluzit ludu , teda aj Katalancom, utoci na ludi, ktory chcu demokraticky vyjadrit svoj nazor a branit im spravovat veci verejne podla vlastneho rozhodnutia.
Katalanci su narod a maju pravo na sabaurcenie ako sme ho mali my aj cesi.
Fasistickym diktatorom v Spanielsku a EU sa to nepaci.
Spanielsko sa este fasistickej Frankovej diktatury nezbavilo.
Drzim palce slobodnemu Katalansku!
Podliaci TUSK a Junkers su povinni dodrziavat pravo na sebaurcenie
Ak povazujes obhajovanie lzi, podvodov , korumpovanie, okradanie a ohovaranie za opozicnu politiku, tak to fakt robia.
Lipsic klobaskovy pravnik.
Fico dostal anonymne vypis danoveho priznania Matovica.
Udaje v nom, na ktore poukazal, boli pravdive.
Matovic tvrdil, ze dostal snonym. On netvrdil, ze podla neovereneho anonymu ma Fico a manzelka v Belize blabla bla.. Ale tvrdil, ze podla neho ma Fico a jeho manzelka v Belize ucet so sumou......
Matovic to vydaval ako fakt a nenapadol len politika Fica, ale aj sukromnu osobu jeho manzelku.
Pravdivost svojich tvrdeni nevie dokazat a nezistili to ani organy cinne v trestnom konani.
Kedze to nie je dokazane je to loz a ohovaranie.
Dokazove bremeno je na Matovicovi a Lipsicovi.
Uz by bolo na case, aby boli sudeni aj politici a media za sirenie nepravdivych informacii.
Spolu s ministrom vnutra Lipsicom , ktory mal spis v sufliku a gorilu chranil vodnymi delami.
Preco je zrusena diskusia o Nitrianskom kraji?
V Pravde sloboda slova ktoru zarucuje ustava neplati?
Uz ste ako Kiska.
Vydrz, mozno bude embergo a tv nebudu vysielat góly.
Holosko mal hrat dolezity klubovy zapas, ktory chcel uprednostnit pred bezvyznamnym pripravnym zapasom.
Rozumny trener by mu to sam navrhol.
Kozak ho za to navzdy vylial z repre.
Tieto .ujoviny sa daju rozne kombinovat.
Je zrejme, ze venovat da tym cislam je uplne chore.
Kiska skodi Lunterovi.
Preco zasahuje svojou spinavou politikou do volieb VUC.
Robil spinavosti aj po parlamentnych volbach. Kym bol predseda vytaznej strany v zahranici, on si pozyval a lamal predsedov ostatnych stran aby vytvorili zlepenec bez vytaznej strany.
Vysledok bol, ze rozumni jeho spinavosti odmietli.
Tento vysledok moze byt aj v BB, ze jeho vyzvy vzbudia odpor.
Je ten kraj taky chudobny, ze sa musi rozhodovat medzi zlym a horsim?
Preco Kiska zasahuje do volieb VUC?
Ocenuje cloveka, ktory v priamom prenose v TV odpovedal na otazku:
Je spravne dodrziavat zakon?
Klusova odpoved: "nie"!!!
Kaplan, mas minuty s 88 sekundami?
Keby neboli takyto trolovia a zvlast media co rozmazavaju rozne cisla, tak dodnes nevieme a ani by nas netrapilo nejake vykonstruovane cislo.
Potom mozeme povedat aj ,ze S a S = SS!
Este je tu potom aj otazka.
Dopustaju sa trestneho cinu propagacie fasizmu osoby a organizacie , ktore prijimaju tutu "symbolicku" sumu?
Myslim , ze áno.
Je to cislo ako kazde ine, alebo ho vyciarkneme z poradia?
Ak bude vyciarknute, tak mozeme trestat kazdeho kto ho pouzije.
Bata obuval fasistov. Su zname jeho ceny konciace 9, 99, 999.
Mozeme ich povazovat za cisla podporovatela fasizmu?
Myslim, ze Ukrajina nehrala na vytazstvo z politickych dovodov. Vyriesili tak problem startu v politikmi nenavidenom Rusku.
Keby odmietli start , trest by ich neminul. Takto to elegantne pustili.
Jedina realna sanca bola remiza vo Walese, ale Iri to nedopustili.:-( :-(
Mame asi najlepsiu generaciu hracov za posledne roky. Len treba aj trenera, ktory vie urobit zostavu nasitu na supera.
Kozak to nezvlada.
Nesuhlasim s tebou.
Nemame na najlepsich. Zapasy s Anglickom posledne 3 boli jeden trapas vacsi ako druhy.
Totalne zla taktika. Obrana nepokryva supera. Taky gol sme dostali aj v Slovinsku. Tam Skrtel nebol.
Uz vobec nehovorim o chorom striedani v Skotsku, ked sme mali branit zubami nechtami a snazit sa loptu dostat co najdalej od nasej sestnastky.
Chybou trenera bolo aj vyliatie z repre. Holoska a diskutabilna afera so Stochom.
Weiss ma dobry tah na branu a dokaze sa driblingom presadit aj u silnych superov. Oni to vedia a strazia ho. Podobne je na tom aj Hamsik. Navyse si myslim, ze tito dvaja si v hre rozumeju.
Ukazkovy ucebnicovy gol bol aj teraz v poslednom zapase. Weiss-Hamsik- Nemec gol.
Takto sa davaju goly.
Ziadna strelba spoza sestnastky je slabina muzstva.
Skrtel - Mak
Doma s Anglickom.
Skrtel vyluceny Mak nahral Anglicanom na gol .
V Skotsku.
Mak vyluceny Skrtel dal vlastny gol.
Tito dvaja nas pripravili takmer s istotou o bod.
+ k tomu Kozakova 2x zla taktika s Anglickom a zle striedanie v Skotsku.
Kozak nezvladol taktiku proti silnym superom.
Posledne 3 zapasy s Anglickom = totalny trapas.
Nevystrelit ba branu za cely polcas je trestuhodne.
Mali sme velmi prijatelnu skupinu.
Kozakovi neotvorili oci ani pripravne zapasy.
Strelcov vylial tak sa nedalo ine cakat.
Zo 6 zapasov s lepsimi supermi len jeden dobry zapas so Skotmi doma je malo.
Odporúčame