Tvoj komentár mi pripomína našu hokejovú repre na MS u nás. Tiež ich všetci chválili, ako pekne hrali, aj tréner aj Šatan boli spokojní. No nepostúpili sme do štvrťfinále.
Aj Messi. Vraj najlepší futbalista.
Nehrá nič už 5 rokov. Barca za tých 5 rokov nič nevyhrala a nebola ani vo finále LM. A Argentína? Nič na MS a ani v Copa America.
Na posledných MS 2018 v zápase s Chorvátskom nabehal Messi 7 km, Mandžukič 10 km. Takže sráč aj ako kapitán.
Pre porovnanie. Ronaldo tiež posledne nič nehral, no za posledných 5 rokov vyhral 3 krát LM, s Portugalskom ME a Ligu národov.

