A to ešte vďaka Ficovi neprešla tá strarifikácia, ktorú chcela urobiť Kalavská.
To sa išli rušiť celé oddelenia v nemocniciach a niektoré nemocnice komplet.
Povedal to Kollár, no nie ten s tým lešením, ten predseda SLK. Povedal - vďaka tomu, že neprešla stratifikácia máme dosť nemocničných lôžok.

