Keď niekto niečo ukradne, malo by sa povedať čo ukradol a komu to ukradol.
Napr, keď bezdomovec ukradne v Tescu 5 rožkov. To vedia presne aj dátum a hodinu.
No, keď niekoho obvinia z krádeže 350 tis, to netreba ani dátum, ani čas, ani komu, ani kde. Nikomu tie prachy nechýbajú.
No napr v takej Gorile, tam sa vie presne aké prachy boli ukradnuté, komu, kde v akom čase. No vinníci si užívajú, lebo majú poslanie v cudzích štátoch za cudzie záujmy.

