O Weissových výstrelkoch sa vie a má napísané na čele, čo je zač. Je na Tarkovičovi a Slovákovi, aby z neho vytĺkli to kladné, čo v ňom je a to je dribling. Iba on dokáže obísť obrancu a vytvoriť šancu.
Horšie je to s takým Hamšíkom. Na ihrisku má jediný cieľ, nepokaziť si kohúta. Lopty sa zbavuje po dvoch krokoch, o driblingu škoda hovoriť. Horšie je to v šatni, kde sa stáva agentom a zariaďuje prestupy mladých hráčov.

