Mám na novinárov otázku. Prečo nevyzvete na pomoc šéfku zdravotných sestier a organizátorku hromadných podujatí Moniku Kaveckú, aby zorganizovala hromadný nábor zdravotných sestier.
Áno, je to tá istá osoba, ktorá je teraz poslankyňa za OĽANO, ktorá zorganizovala hromadné výpovede zdravotných sestier pred voľbami v r 2016 v žilinskom a prešovskom kraji.
Veľa sestier vtedy odišlo a išli pracovať do Česka a Rakúska.
Takže kde je? Prečo teraz mlčí?

