Ja fandím Ficovi aj Pellemu. No myslím si, že Pelle už premiérom nebude, lebo nemá koaličný potenciál, ale má obrovskú šancu stať sa prezidentom.
Ten koaličný potenciál mám na mysli s ĽSNS, lebo iba oni môžu vstúpiť do spolku so Smerom. No a vieme, ako sa vyhraňoval voči nim Pelle. Bezdôvodne na nich útočil, ako keby oni potlačili SNP a nie Nemci. A naopak Nemcom poklonkoval. Ani tie F16 by neboli keby bol premiér Fico.
Čiže myslím si že ďalšiu vládu zostaví Smer iba s ĽSNS, iná alternatíva neexistuje, no a to je proti srsti práve Pellemu.

