Len aby to nedopadlo tak, že predsedom bude Bláha.
Aj s Husákom to bolo podobne. On si zvolal ÚV KSČ a vyhlásil. Už som starý, aj lekári povedali, že neudržím moc, tak som sa rozhodol, že už budem iba prezidentovať a vy si zvoľte zo svojich radov nového generálneho tajomníka (GT). No a ako tam tak všetci sedeli, každý si nahlas povzdychol - Já-kéš bych to moh být.
No a Jakeš sa postavil a - já vám děkuji za důvěru a já to teda beru. A stal sa novým GT KSČ.
Aj teraz to môže dopadnúť rovnako.
Fico na sneme vyhlási - ja chcem blaho pre stranu. Bláha sa postaví, ja vám ďakujem za dôveru...

