Samé chválospevy na Kuciaka. Podľa tých výpovedí bol najlepší pracovník, najlepší novinár.
Opýtam sa ja, pretože to nikto nepovedal a ani sa na to neopýtal. Prečo nikto z redakcie nezisťoval, kde je Kuciak, keď neprišiel 3 dni do práce, nezobral si voľno a ani netelefonoval?
To nikomu v tej redakcii nechýbal? Až stará Kušnírka sa po 4 dňoch rozhodla zháňať svoju dcéru? A aj tá až tak neskoro, keď ako sama hovorila, si s dcérou volala 5 - krát denne?

