Pozri sa. Ja keď dostanem výplatu, tak to je len polovica z hrubej mzdy, čiže štátu som už odviedol dosť. A keď mi niekto ponúkne lacnejšiu verziu, ja nemusím skúmať, či je to korektné. Podvod urobil predajca, čiže tí čo teraz štrajkujú.
Podobne to bolo, keď Mrtkovič ponúkal Procházkovi reklamné služby a tiež mu dal 2 verzie. No ale Mrtkovič a novinári urobili podvodníka Procházku, pričom podvádzal Mrtkovič.
Lebo ten, čo kupuje nemusí skúmať pozadie sumy, berie tú lacnejšiu, no predávajúci, pokiaľ je platca DPH, musí predávať, čiže účtovať aj s DPH.

