Kollár má pravdu. On nebude vo vláde ani s PS a ani so Smerom.
On totižto nebude ani v parlamente.
Kollár má pravdu. On nebude vo vláde ani s PS a ani so Smerom.
On totižto nebude ani v parlamente.
Gorila je hlavne o krádeži Haščáka majetku štátu, ktorý mu posúvali Dzurinda a spol.
Je to ten Haščák, ktorý si písal s Kočnerom a aj sa stretával.
Je to ten Haščák, ktorý má zdravotné poisťovne a vytvára zisk.
Kočner sedí za menšie delikty. Alebo je za tým usácka ambasáda?
Keďže sa jedná o výpalné pre usákov, tak by dal aj 2 mld.
Minulý týždeň som mal možnosť vidieť tie Black Hawky. Vlastne ani nie vidieť, ale počuť.
Najprv bolo počuť obrovský rachot a stále nebolo nič vidieť. Až neskôr sa objavili 2 ks, leteli nízko a strašne pomaly, no robili veľký rachot. To leteli do Košarisk.
Videl som v živote viac helikoptér, no ten obrovský rachot, to bolo prvýkrát , ako šrotovník.
Keďže sa jedná o výpalné pre usákov, tak by dal aj 2 mld.
Minulý týždeň som mal možnosť vidieť tie Black Hawky. Vlastne ani nie vidieť, ale počuť.
Najprv bolo počuť obrovský rachot a stále nebolo nič vidieť. Až neskôr sa objavili 2 ks, leteli nízko a strašne pomaly, no robili veľký rachot. To leteli do Košarisk.
Videl som v živote viac helikoptér, no ten obrovský rachot, to bolo prvýkrát , ako šrotovník.
Kočner mal nahrávku Gorila a držal ju v tajnosti, aby neublížil svojim komplicom.
Čiže Dzurindovcom a Haščákovcom.
A prečo opozícia neodvolala Pelegriniho, keď odsúhlasila vláda nákup F16 za 1,6 mld?
A prečo neprotestovali slušní, keď odsúhlasila vláda nákup tých nepotrebných šrotov?
Nie všetko. Demokracia je z USA.
Do Srbska ju doviezli bomardérmi cez naše územie. Havel dal tomu prívlastok - humanitárne bombenie.
Ešte môžeš kúriť elektrinou a naftou. Ale aj to je z Ruska.
Takže vymytý si ty.
A kedy zabásnu Galka? Ten lustroval aj politikov a kamionistov.
Alebo hriech je len lustrovanie novinárov? Len ich sa nesmie? Oni sú extra sorta?
Ale on lustroval aj ich.
Ona táto chudera si protirečí v tom istom prejave.
Na jednej strane ide zatvárať bane a na druhej kydá na Rusko. Čím bude kúriť, keď nebude mať ani uhlie, ani plyn?
A nepozná históriu, lebo by netrepala o zabraní cudzieho územia. Po rozpade ZSSR sa to malo vrátiť do stavu, ako to bolo predtým. No a žiadna Ukrajina vtedy neexistovala bolo len Cárske Rusko.
Preložím to do zrozumiteľneho jazyka.
Bizón(USA), slon(Čína), hroch(India), byvol(Rusko),..... žaba (Slovensko), urobia dohodu, že nebudú kadiť na pastviny, ale do piesku.
Žaba vyčíta ostatným, že nedodržujú dohodu, ona je ochotná menej žrať(zavrie bane) a tým pádom aj menej s.. ť.
Zelenský by sa mal zaujímať o obyvateľov svojej krajiny, lebo od januára prestane platiť zmluva na tranzit plynu a nebudú môcť kradnúť a tým pádom pomrznú od zimy.
On, ten Marček to myslel s tým krémom dobre. On vlastne chcel ušetriť Mrtkovičovi zdravie, lebo vraj v tej base to bez krému strašne bolí.
To je tá spravodlivá EÚ. Aby pomohli Walesu vyhrať, tak nám zatvoria štadión pre divákov. A keby ani to nepomohlo, tak nám vylúčia hráča, ako to bolo nedávno na VB ostrovoch, keď vylúčili Maka.
Slovensko má taký cveng, že aby pomohli Walesu vyhrať zápas vo futbale, tak bezdôvodne Slovákom zatvoria štadión pre divákov.
A keby ani to nepomohlo, tak mu bezdôvodne vylúčia hráča, ako to bolo nedávno na VB ostrovoch, keď vylúčili Maka.
Lenže, Gašparovič bol HZDS a nikto nemôže povedať, že by bol stranícky naklonený svojej strane, ako je to v tomto prípade.
Usácka ambasáda dala súhlas na podanie obžaloby a bude čakať na výsledky volieb. Podľa tohto, ako dopadnú voľby, bude Kočner naďalej hlavný podozrivý, alebo oslobodený.
Oslobodený bude vtedy, keď sa Žaluď nedostane do vlády a nahradí v árešte Kočnera.
Hovorí syn(Mrtkovič) otcovi(Hrina) - keď si kúpime to prasa(vo voľbách nad 5%) a vychováme ho(zostavíme vládu), ja budem jesť mäso bez chleba(budem rozdeľovať eurofondy).
Ja ti dám jesť mäso bez chleba zahlási otec a začne syna mlátiť.
No a to sa deje aj teraz. Prasa ešte nieje ani v chlieve a tí dvaja sa už teraz mlátia(bijú o eurofondy).
Greif nepovedal to podstatné. Že by toho Kariusa rád v tom Besiktase vymenil.
A kľudne sa to môže stať, záleží to od ďalších zápasov.
Za nebohého Československa bežal vtip :
Ide cigán cez most nad riekou Morava a tlačí fúrik so synom. Oproti stretne ďalšieho cigána, ktorý sa pýta - kam vezeš to decko ty dilino?
Do Česka, učiť sa za čecha, aby nemusel robiť.
A teraz.
Ide Brblavý po 5 eveniu, vedie za ruku Farskú. Oproti ide Lipčič a pýta sa - kam vedeš to decko ty dilino?
K sorošovi učiť sa za kisku, aby mohla organizovat prevraty.
Odporúčame