Slovan nastúpi proti kosovskému súperovi bez Srbov. Tím povedie Kozák
Bol som 10 mesiacov na prácach v Maďarsku a kolega, ktorý tam bol 2 roky a práve končil mi povedal - som Maďar, no nežil by som tu s týmito ľuďmi. Som rád, že už končím a idem domov. Oni nás týchto slovenských Maďarov neuznávajú, viac uznávajú vás Slovákov, lebo vy ste niekto, my sme pre nich menejcenní.
Pritom ten kolega bol odborník a mal pravdu. Ja som ho uznával a nielen ja, no pre Maďarov bol bastard. A ešte povedal, že on je doma na Slovensku šťastný a s nikým nemá žiadne problémy a nemenil by.
Napokon, ako dopadol Bugár v prezidentských voľbách - 3%.
Ako dopadli maďarské strany v eurovoľbách?
Maďarská karta už nieje aktuálna.