To myslíš ako? Teraz podpíše zmluvu za 30 tis eur, odcestuje a do októbra nebude vedieť, že nejaké Slovensko existuje. Potom mu Šatan urobí nomináciu, všetko poprehrávajú, ako minule, lebo budú hráči len z našej ligy, potom znova 4 mesiace doma....
To myslíš ako? Teraz podpíše zmluvu za 30 tis eur, odcestuje a do októbra nebude vedieť, že nejaké Slovensko existuje. Potom mu Šatan urobí nomináciu, všetko poprehrávajú, ako minule, lebo budú hráči len z našej ligy, potom znova 4 mesiace doma....
On nieje spratek kvôli tomu, čo píšeš, ale kvôli jeho falošnému správaniu.
Dobre on vie, že ten jeho návrh neprejde, to je len predvolebná kampaň.
Podobne vystupoval aj po predčasných voľbách v r 2012, keď dával návrh, aby strany vrátili polovicu peňazí za volebné výsledky, lebo sa skrátilo volebné obdobie o polovicu. Nejednalo sa vtedy samozrejme o jeho peniaze, ale Sulíkove.
To bolo vtedy. Teraz keď sa spýta Putin konštruktéra - kak letajut rakety, on odpovie - charašo.
Tí, čo sa učili ruštinu vedia, čo vlastne povedal.
Postavil tam zlých hráčov. Napr proti Nemcom nemal taký Nagy posledných 10 min vôbec na ľad, lebo je starý a neschopný v defenzíve.
Rakety s plochou dráhou letu vynašli už za Lenina.
Ten keď sa pýtal Ciolkovského - kak letajut rakety, on odpovedal - plocho.
Tí, čo sa učili ruštinu vedia, čo vlastne povedal.
S Nemeckom a Kanadou sme vyhrávali resp tesne pred koncom remízovali, no zlým striedaním hráčov a nezobraním si oddychového času sme prehrali, čo nás stálo postup.
Škoda, že nieje v parlamente Anna Malíkova Belousovová. Tá keď toho spratka prefackala pol roka sekal dobrotu.
Od novembra do marca Ramsay nevedel, že nejaké Slovensko existuje, potom mu Šatan urobil nomináciu, poprehrávali v príprave všetko, potom polovicu mužstva vymenili, tak aká perspektíva s tým dedkom?
Ja žiakovi, pardon hráčom nič nevyčítam, nezvládli to rodičia, pardon tréneri.
Hlúpa odozva.
Treba si uvedomiť, ako naši hrali v príprave a ako brnkali fanúšikom na nervy a spriemerovať si to. Aj ten zápas s Dánskom nebol bohviečo.
Takže, keď žiak prepadne z matematiky a nepostúpi do ďalšieho ročníka, nevadí veď z angličtiny dostal dvojku a z telocviku a výtvarnej dokonca jednotku.
Takže sme spokojní a žiakovi zagratulujeme k dobrému prospechu.
Povedzme si otvorene ako to je. Naši síce nepostúpili, ale teší nás, že postúpili Amerkánci a preto tie ódy na našu parádnu hru.
Hovorí sa tomu aj vlk sýty a ovca celá.
A nezabúdaj, že sme hrali doma. Bolo povinnosť postúpiť aspoň do štvrťfinále.
Nomináciu robil Šatan, zostavu asistenti, brankárov určoval Lašák, keď niečo chcel počas zápasu povedať potreboval tlmočenie, tak načo tam vôbec bol?
O kompetencii Ramsaya hovorí fakt, že keď sa vyberali hráči na samostatné nájazdy, tak vyberali, dohadovali sa asistenti a on stál potichu bokom.
Skrátka, čo je to za trénera, ktorý nepozná svojich hráčov?
Keby tam bol normálny tréner, tak Nagya na poslednú tretinu(resp posledných 10 min) proti Nemcom už nepostaví. Jednak je už starý a nemá kondíciu a jednak je útočný, nie obranný typ hráča a bolo treba udržať výsledok.
Lenže podľa článku ten dedek toho dedka ešte aj chváli.
Voľakedy sa cigánskemu náčelníkovi hovorilo vajda.
No a už to nieje cigánsky vajda, ale rómsky ombudsman.
Najprv by si mala pozametať pred vlastným prahom a vzdať sa anektovanej NDR.
Keby ho vyhodili pred rokom, mohli sme hrať štvrťfinále.
Odporúčame