Nadpis mal byť : Merkel prisľúbila pomoc pri obnove územnej celistvosti ZSSR.
Lebo obnovovať sa môže len to, čo už bolo, čo existovalo.
Ukrajina si nestihla vytýčiť hranice, takže nevedia odkiaľ pokiaľ sa má obnovovať.
Nadpis mal byť : Merkel prisľúbila pomoc pri obnove územnej celistvosti ZSSR.
Lebo obnovovať sa môže len to, čo už bolo, čo existovalo.
Ukrajina si nestihla vytýčiť hranice, takže nevedia odkiaľ pokiaľ sa má obnovovať.
Keď to Miklož predával za babku, ale tučnú províziu, vtedy bol štát zlý vlastník. Keď to mal Fico kúpiť, to už bol štát dobrý vlastník?
A keď sa dostanú k moci OlanoSasani zase bude štát zlý vlastník a predajú to.
A ozaj, kde sú tie peniaze z predaja?
A odkedy rozhoduje o zostave pomocník?
Doteraz to bolo tak, teda za trénerov pred týmto dedkom, že o zostave rozhodoval tréner.
Akú má trénerskú prax ten pomocník Lašák? Trénoval aspoň prípravku?
Potom to aj tak vyzerá, že do zostavy kdekdo kafre a prax žiadna.
Keď bol na koberci v USA Pelegrini, musel odsúhlasiť pre amíkov vojenské letiska.
Teraz tam bol Šefčovič a odkúpil od Amíkov predražený plyn pre celú EÚ.
Teraz je na rade Čaputka, tá odsúhlasí skládku v Pezinku pre Amíkov.
No minulú sezónu, keď tam chytali tí dvaja Kanaďania, tí boli oporou. Dokázali rozhodnúť zápasy.
Nedá mi, aby som sa nevyjadril k tým našim asistentom. Hráčom nič nevyčítam, oni hrali ako vládali, išli naplno.
No načo sú tam tí štyria asistenti. Aby brali peniaze za ničnerobenie, alebo aby sa nenudili?
Načo je tam Lašák, keď poriadne nikde nechytal a všade robil iba náhradníka? To potrebujú 30 roční brankári poradcu?
Nieje tam len pre prachy? Koľko mu ponúkol Čiliakov agent za nomináciu?
To, že tam máme slabých brankárov, je každému jasné. Ten Čiliak nemá ani na KHL, v Slovane totálne prepadol, má potom na repre?
No a nezobrali sme si na MS ani schopných útočníkov na defenzívu, napr takého Marcinka sme vyhodili tesne pred MS.
Mne vadia ostnaté drôty na lesných porastoch.
Tam, kde sme ako deti chodili na hríby, tam sa teraz už nedá, lebo sú tam tie drôty.
A odteraz to bude ako? Nebudú mediátori z toho zmätení, koho nazývať demokratická opozícia?
Doteraz to boli olanosasani a Inseminátori.
Férové by bolo označovať tak odteraz ĽSNS a Smelá Rodina.
A kto bude platiť Ukrajine ušlý zisk 2 mld dolárov ročne za tranzit?
Dodávateľ, alebo odberateľ?
Lebo pri NS2 to bol jediný problém, aby sa to nerealizovalo.
No neviem, ako do toho napasujú tranzit pre Ukrajinu za 2 mld doláčov.
Lebo budovanie NS2 bolo pozastavené len kvôli tej Ukrajine. A Šefčovič by to mal vedieť, lebo aj tam bol ohnivkom v reťazi.
Ďalšia rana pre Kisku. Po výhre mafianskej krajiny nad jeho usákovom teraz porazil v šprinte Sagan usáka.
Mečiara Langoši vyhodili a Kňažkovi ho bolo ľúto, tak mu založil novú stranu HZDS.
Bolo to najprv VPN, no potom aj tak prešli všetci do KDH. Viď Mikloško.
Na našom víťazstve má veľkú zásluhu Chmelár. Bol to on, ktorý upozorňil na pripravovanú inváziu usáckych vojsk na naše územie. Pozývací list podpísaný popradskými švagrami bol už napísaný.
Bolo to presne ako pred 50 rokmi, keď sme po invázii spojeneckých vojsk porazili ZSSR. Vtedy napísali pozývací list Biľak, Jindra, Barbírek...
Ale vysvedčenie sa dáva predsa na konci, nie?
Alebo aspoň po polovici.
Situácia sa zopakovala presne po 50 rokoch.
Vtedy sme porazili ZSSR, boli to prvé MS po invázii do ČSSR a teraz to boli prvé MS po pokuse o inváziu na Slovensko od usákov.
Čo to tá krajina, ktorej nevie prísť Kiso na meno a nazýva ju mafianska krajina vyvádza? Miesto toho, aby sa pred usákmi sklonili a podvolili sa ako je príkladom sám Kiso, oni vzdorujú a vyhrávajú už 4:1.
A už stál v pozore pred zrkadlom pripravený spievať usácku hymnu. Slovenskú nevie.
Pamätáme si na summit Putin - Bush v Blave za Dzurindu.
Bolo škandálozne, ako sa Dzurinda a Hrušovský navzájom sácali, lebo obidvaja chceli stáť vedľa Busha. Voľná bola len jedna strana, pretože vľavo stál už prezident Gašparovič.
Keď vyraďovali tých 3 hráčov, tak vraj museli splniť limit.
Opýtam sa preto, prečo nevyradili aj 4 asistentov trénera, aby splnili limit?
Odporúčame