Čo je to tá rigorózka, alebo diplomovka?
To je ako nejaké tlačivo, ktoré musíte vyplniť, ak chcete vymeniť občiansky preukaz.
Keď ho už máte, tak tlačivo stráca svoju funkciu.
Rovnako aj tá práca. Keď urobíte štátnice, diplomovka stráca svoju funkciu.


