Gumák sa nezaprie. Ja som narukoval po r 1968, no tie školenia PŠM to sa nedalo počúvať. To vymývanie hláv, tie klamstvá, ako je potrebná armáda na obranu proti nepriateľom.
Nikdy sme armádu na obranu nepoužili.
V prvej svetovej sme my ako RU vyhlásili vojnu Rusku a v druhej ako spojenci Nemecka vyhlásili vojnu Sovietom.
Lenže vy gumáci ste na smiech, všade vidíte nepriateľa a stále sa vyzbrojujete.
Keby tak robili všetci, tak napr Dunaj by sme mali obstaviť 10 m múrom, lebo čo keď príde povodeň?
Vy gumáci ste chorí z povolania a mali by ste sa liečiť na psychiatrii.


